Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!) :)

  • 2011-09-04, o 09:32
  • 40
  • 12 639
  • 20
  • 32

Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!) :)

Cześć dziewczyny. Przypadkowo odkryłam fajny blog Sephory, gdzie znajdziecie sporo ciekawych wątków dotyczących makijażu.
Minusem jest może fakt, że są tam używane tylko kosmetyki dostępne w perfumeriach Sephora (do tanich raczej nie należą), ale blog i porady b.fajne
Pozdrawiam i podaję link do jednego z filmików, a pozostałe możecie znaleźć same
http://www.youtube.com/watch?v=3vSgJzWA ... re=related

Mademoiselle

Re: Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!

Super ten makijaż szary, dokładnie taki jak lubię:)

Re: Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!

Na tej stronce jest sporo ładnych makijaży. Mnie osobiście podoba się również to, że mogę poznać nowe kosmetyki (jak dotąd nie kupowałam niczego w Sephorze) oraz parę nowych tricków malowania

Mademoiselle

Re: Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!

bardzo fajny ten blog jednak dla mnie Monika jest numerem jeden!

Re: Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!

bardzo fajny ten blog jednak dla mnie Monika jest numerem jeden!

KamiluŚkaa

Podpisuję się pod tym

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!

Również dla mnie nasza Monika jest the best! Ale fajnie popatrzeć też czasem na inne propozycje - niektóre naprawdę ciekawe. Poza tym zainteresowałam się niektórymi kosmetykami.
Jak dotąd nie kupiłam niczego w Sephorze (poza perfumami i pędzelkiem kabuki), ale niektóre produkty do makijażu wyglądają bardzo kusząco, choć ceny raczej odpychają...

Mademoiselle

Re: Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!

Również dla mnie nasza Monika jest the best! Ale fajnie popatrzeć też czasem na inne propozycje - niektóre naprawdę ciekawe. Poza tym zainteresowałam się niektórymi kosmetykami.
Jak dotąd nie kupiłam niczego w Sephorze (poza perfumami i pędzelkiem kabuki), ale niektóre produkty do makijażu wyglądają bardzo kusząco, choć ceny raczej odpychają...

mademoiselle

Wiadomo:D horyzonty poszerzać trzeb i warto:)
A , która kobieta nie lubi czytać na temat nowinek kosmetycznych

Choćbyśmy cały świat przemierzyli w poszukiwaniu Piękna, nie znajdziemy go nigdzie, jeżeli nie nosimy go w sobie..

Re: Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!) :)

bardzo lubie digilatlgirlworld13

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!) :)

Zaraz zajrzę :)

Re: Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!) :)

Ciekawy blog ;)

Re: Fajny blog (choć oczywiście Monika pozostaje number one!) :)

lubie callmeblondie

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: