Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

  • 2013-04-05, o 22:38
  • 51
  • 19 291
  • 32
  • 51

Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

Czsesto slysze jak faceci krytykuja,smieja sie z kobiet ze ma makijaz... uzywajac bardziej niemilych wrecz chamskich okreslen i mowiac ,ze bez makijazau to pewnie koszmarnie wyglada...z czym niekoniecznie,ale same jestemy sobie temu winne ,bo rowniez mowimy o sobie innych ze bez majiajzu to tragedia ,a faceci to wykorzystuja pozniej ,zeby krytykowac nasmiewac sie z kobiet..

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie...

Ja się nie spotkałam nigdy z takimi określeniami na temat mojego makijażu, zazwyczaj to były miłe słowa; wiesz to zależy kto w jakim "kręgu" się obraca i co mówi sam na swój temat, jak się jest pewną swojej urody dziewczyną to są raczej złośliwe komentarze z zazdrości, ale to bardziej między dziewczynami..ja kiedyś zanim zaczęłam się malować słyszałam i czytałam, że mężczyzna preferuje delikatny makijaż itp a że ja lubię łamać stereotypy, od razu robiłam mocniejszy makijaż i usłyszałam pare komplementów, nawet do szkoły i nigdy żaden z nauczycieli nie zwrócił mi na to uwagi, a pamietam jak inne osoby z delikatniejszym makijażem odemnie, musiały to zmywać w łazience.. wg mnie to też zależy jaki kto ma makijaż, bo niektórzy poprostu nie umieją się malować, i zamiast podkreślić urodę, oszpecają się,wyglądają śmiesznie, no to każdy sobie myśli że jak taka osoba tak wygląda w makijażu to jak musi bez niego wyglądać...

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie...

Również nie spotkałam się z przypadkiem, gdy facet powiedział kobiecie prosto w twarz, że jej makijaż jest beznadziejny. Noszenie sztucznych masek nigdy nie było ani modne, ani ładne, jednak wszelkie komentarze na ten temat odbywają się poza zasięgiem osoby, która go wykonuje.

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

Czsesto slysze jak faceci krytykuja,smieja sie z kobiet ze ma makijaz... uzywajac bardziej niemilych wrecz chamskich okreslen i mowiac ,ze bez makijazau to pewnie koszmarnie wyglada...z czym niekoniecznie,ale same jestemy sobie temu winne ,bo rowniez mowimy o sobie innych ze bez majiajzu to tragedia ,a faceci to wykorzystuja pozniej ,zeby krytykowac nasmiewac sie z kobiet..

2013-04-05 22:38:42 autor SerceMaBlizny

Nie znam takich facetów, wręcz odwrotnie, znam takich, którzy widząc panie bez makijażu twierdzą, że przydałoby się, żeby się umalowała trochę. Doceniają za to zadbane kobiety, zwłaszcza jeśli jest to matka z małym dzieckiem na spacerze. 

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

Ja też jak narazie nie spotkalam się z takimi zachowaniami. Owszem kilka razy słyszałam, że ta czy tamta lepiej wyglądałaby gdyby trochę się umalowała ale z krytyką makijażu u kobiet jeszcze się nie spotkałam :)

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

Mojemu chłopakowi nie przeszkadza to jak sie pomaluje, ale woli jak jestem naturalna :)

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

Hej

Ja osobiście nigdy się nie spotkałam z taką sytuacją. Faktycznie znam paru mężczyzn, którzy lubią delikatny makijaż, ale nigdy nie słyszłam od nich, aby woleli kobiety wogóle bez makijażu. Fakt czasem niektóre kobiety nie potrafią się umalować i nakładają tony podkładu i pudru i wtedy to wygląda nieestetycznie. 

Natomiast delikatny makijaż podkreślający naszą urodę nigdy nie będzie źle wyglądał, zresztą przy takim makijażu nie każdy facet zauważy, że go mamy ;)

 

Pozdrawiam 

Vivi

http://viviennenight.blogspot.com/

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

Delikatny makijaż podkreśla urodę:)

lashandbrowacademy.pl

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

Jeśli chodzi o delikatny codzienny makijaż - też nie słyszałam, żeby jakiś facet to krytykował. Ale jeśli dziewczyna przesadnie tworzy sobie maskę na twarzy i używa kosmetyków w nadmiernej ilości to spotkałam się z krytyką.. niektórzy faceci wychodzą z założenia, że im mniej tym lepiej ;)

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

mój nie widzi różnicy ;o jak mam makijaż to mówi ze nie mam :o

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

Wiem, że facetom się nie podoba gdy na randkach dziewczyna wygląda dużo inaczej niż na codzień w domu czy wieczorami czyli bez makijażu. Czasem to jak spotkać zupełnie inną osobę.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: