Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

  • 2013-04-05, o 22:38
  • 51
  • 19 293
  • 32
  • 51

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

zgadzam sie, trzeba znac umiar

każdy mężczyzna chce, by jego kobieta używała minimum kosmetyków, ale żeby wyglądała przy tym jak gwiazda z okładek kolorowych magazynów :D

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

nie spotkałam się nigdy z wyśmiewaniem i krytykowaniem przez faceta makijazu kobiety

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

To zalezy jak dana kobieta sie maluje, faktycznie slyszalam pare razy jak faceci wysmiewali sie z dziewczyny ktora byla bardzo zmalowana, widoczny padklad, szminka ponad usta, domalowane brwi...jesli kobieta maluje sie subtelnie faceci nigdy tego nie zauwaza, będą myslec ze chodzisz bez makeupu. Trzeba pamietac o umiarze, co innego jest sie malowac do filmikow na yt a na codzien (aby wyjsc do ludzi). Dlatego tak wiele dziewczyn ma za duza"tapete" stad caly problem

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

Faceci nie zwracają szczególnej uwagi na makijaż, a już napewno nie wyśmiewają go. Przynajniej ja nie spotkałam się nigdy z taką sytuacją, częściaj kobietom się zdarza.

Tacy faceci są po prostu głupi

Re: Faceci wymsiewaja ,krytykuja kobiety ktore maluja sie.......

Nie spotkałam się z tym żeby faceci śmiali się z kobiet które mają nawet bardzo mocny ale ładnie wykonany makijaż, raczej tylko z takich, które mają szpachle na twarzy i są pomarańczowe i przemalowane. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Nie powinni tego robić

Mój Nie lubię ale w sumie nie robi mu to różnicy

to bardzo glupie,jesli dziewczyna chce sie malowac to niech sie maluije
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: