Este lauder double wear jaki kolor?

  • 2018-04-04, o 18:40
  • 31
  • 36 211
  • 17
  • 20

Este lauder double wear jaki kolor?

Witam. Pragnę zakupić podkład Este lauder double wear. Nie wiem tylko jaki kolor wybrać. Zastanawiam się między 1w2 sand, a 2w1 dawn. Czy sand jest bardzo jasny? :) który lepiej wybrać?
K.K.

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

A masz może w pobliżu jakiegoś Douglasa? U mnie w mieście Panie chętnie dały mi próbkę do przetestowania w domu i wtedy może łatwiej byłoby dopasować ten idealny odcień ;) Ja jestem posiadaczką odcieni w kolorystyce neutralnej, więc niestety nie pomogę, ale w internecie możesz poszukać swatchy, może coś pomogą ;)

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Amante napisz proszę jakich podkładów używałaś do tej pory, postaramy się dobrać najbardziej zbliżony odcień. :)

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Revlon odcień 180 do cery tłustej , Loreal infallible matte 24 odcień 22 radiant beige :)
K.K.

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

A masz może w pobliżu jakiegoś Douglasa? U mnie w mieście Panie chętnie dały mi próbkę do przetestowania w domu i wtedy może łatwiej byłoby dopasować ten idealny odcień ;) Ja jestem posiadaczką odcieni w kolorystyce neutralnej, więc niestety nie pomogę, ale w internecie możesz poszukać swatchy, może coś pomogą ;)

2018-04-05 08:56:47 autor iv90

 

Właśnie byłam w Douglas i dostałam próbkę 1w1 Bone, bo niestety 1w2 sand nie mieli na stanie :(
K.K.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Nie używałam tego podkładu

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Amante napisz proszę jakich podkładów używałaś do tej pory, postaramy się dobrać najbardziej zbliżony odcień. :)

2018-04-05 11:15:23 autor AniaLadyMakeUp

 

Revlon odcień 180 do cery tłustej , Loreal infallible matte 24 odcień 22 radiant beige :)
K.K.

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Słyszałam, że ten podkład jest bardzo dobry, myślę nad tym, żeby go kupić. Mam nadzieję, że jakaś miła pani w Dephorze mi pomoże dobrać odpowiedni kolor.

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Słyszałam, że ten podkład jest bardzo dobry, myślę nad tym, żeby go kupić. Mam nadzieję, że jakaś miła pani w Dephorze mi pomoże dobrać odpowiedni kolor.

2018-04-17 12:45:42 autor Hildy

 

Najpierw trzeba znaleźć tą miłą Panią, ja mam problem taka znaleźć, a niektóre zachowania pań z sklepu sephora czy douglas są tragiczne...
K.K.

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Osobiscie to nie polecam tego podkladu, jest dosc ciezki i z tego co pamietam to nie ma za duzo kolorow (jeden byl mi za jasny, drugi z kolei byl zbyt pomaranczowy...). Jak szukasz czegos porzadnego nie zapychajacego cery to zerknij na Liquid control z Eveline. Ma całkiem fajne umiarkowane krycie, nie niszczy skóry i daje takie lekko swiecace wykonczenie.

Re: Este lauder double wear jaki kolor?

Amante 2n1 jest najbardziej zbliżony :-) Choć jest minimalnie bardziej żółty niż Revlon. 1w2 może być zbyt jasny. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: