Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

  • 2012-04-18, o 22:47
  • 24
  • 11 748
  • 19
  • 24

Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

Czy któraś z was go używa i mogłaby mi powiedzieć czy jest dobry? Głównie interesuje mnie to czy nie wysusza skóry i nie podkreśla suchych skórek, bo takie opinie czytałam na różnych forach;/ No i oczywiście czy łatwo się go aplikuje i nabiera na pędzel odpowiednią ilość i czy chociaż trochę matuje?:)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

Matuje bardzo dobrze i na długo. Daje lekko satynowe wykończenie.
Co do podkreślania suchych skórek - każdy puder je podkreśla, jeśli mamy z nimi spory problem. Podkładów klasycznych nie używam, więc stosuję go na twarz posmarowaną filtrem lub samym kremem nawilżającym i według mnie, jest ok.
Aplikacja na pędzel jest bajeczna, jest bardzo drobno zmielony, nie zbija się w grudki (a puder ryżowy z Kryolanu niestety pod tymi właściwościami aż tak dobry nie jest).
Jedyny minus to skład - u mnie nigdy się nic złego nie działo, ale osoby ze szczególnie delikatną skórą może podrażniać i wysuszać.
Ogólnie za tą cenę polecam Nawet jak nie przypasuje to żadna strata w portfelu

Re: Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

Sama się na niego zasadzam, ale na razie nie chcę kupowac jednego pudru na drugi. Poczekam aż skończy mi się aktualny editt compact

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

esseence ma ogólnie słabe kosmetyki oczywiście są małe perełki

Re: Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

Szkoda, że Essence wycofało AOH słnny swój rozświetlacz. Pudru nie miałam, ale koleżanka go ma i on dobrze zachowuje się na jej cerze.  

Re: Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

Puder Essence to podobno świetny produkt, ja jednak sama go nie miałam :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

Puder Essence to podobno świetny produkt, ja jednak sama go nie miałam :)

2015-09-10 18:51:24 autor KamiluŚkaa

tak, godny polecenia, ale raczej dla cery tłustej

Re: Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

Dobry ale są znacznie lepsze. Mam cerę tłustą i nie matowił na jakoś bardzo długo. Według mnie bardziej się nada do cer mieszanych. 

Re: Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

nie za bardzo przepadam za ta rirma nie licząc ich kamuflaża

Re: Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

Lakiery mają Nie złe

Re: Essence, Fix & Matte Translucent Loose Powder

nie lubie nic z tej firmy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: