Eos, warto kupic czy nie???

  • 2016-01-15, o 19:25
  • 28
  • 8 388
  • 16
  • 24

Eos, warto kupic czy nie???

??

Re: Eos, warto kupic czy nie???

Nie posiadam, więc nie wiem 

Re: Eos, warto kupic czy nie???

Nie mam, ale gdy czytałam opinie, to nawilżenie nie jest powalające. Gdy zależy ci na designerskim opakowaniu, to może jest to fajny gadżet, jednak, gdy potrzebujesz czegoś, co zregeneruje usta, to wybrałabym coś innego - zresztą sama tak zrobiłam, bo również chciałam go nabyć.

Re: Eos, warto kupic czy nie???

warto

Re: Eos, warto kupic czy nie???

Warto moim zdaniem 

Re: Eos, warto kupic czy nie???

Nie miałam, ale słyszałam wiele świetnych opinii 

Re: Eos, warto kupic czy nie???

Nie mam, ale gdy czytałam opinie, to nawilżenie nie jest powalające. Gdy zależy ci na designerskim opakowaniu, to może jest to fajny gadżet, jednak, gdy potrzebujesz czegoś, co zregeneruje usta, to wybrałabym coś innego - zresztą sama tak zrobiłam, bo również chciałam go nabyć.

2016-01-15 20:10:43 autor comfortinnending

dokładnie to chwilowa moda na te balsamy ,ja od dłuższego czasu uzywam masła shea i nie zamienie go na jakikolwiek inny balsam nawilżający, natłuszczający do ust

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Eos, warto kupic czy nie???

warto

Re: Eos, warto kupic czy nie???

Warto

Re: Eos, warto kupic czy nie???

warto!!

Re: Eos, warto kupic czy nie???

Również zadałam to pytanie ;), narazie go nie mam i nadal nie wiem czy warto go kupić z tego co widzę po opiniach niekoniecznie jest wart swojej ceny, chyba że jako ładny dodatek, co nie zmienia faktu że i tak jest kuszący i pewnie nie dowiemy się czy dla nas jest dobry dopóki go same nie wypróbujemy :).

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: