Elektryczne szczoteczki do zębów

  • 2016-01-14, o 00:50
  • 41
  • 15 257
  • 30
  • 34

Elektryczne szczoteczki do zębów

Planuję kupić elektryczną szczoteczkę do zębów, rozglądałam się trochę i upatrzyłam dwie z Oral B jedną z serii Vitality drugą z serii Proffesional Care, pierwsza jest tańsza jednak nie wiem czy przez to gorsza. Jak ktoś z was miał lub ma którąś z nich niech się podzieli opinią, albo poleci coś innego :)

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Też jestem nią zainteresowana

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Ja bym wzięła ta druga

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Dodam że pierwsza kosztuje w granicach 65-90 zł ,a druga 135-160 zł. Druga jest oczywiście nowszym modelem i ma dodatkowo czujnik nacisku, dodatkowe ruchy pulsacyjne, lampkę sygnalizującą ilość baterii

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Ja mam te drugą i jest fajna, spełnienia swoją funkcję

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Ja mam te drugą i jest fajna, spełnienia swoją funkcję
2016-01-14 08:35:17 autor AgataR

dobrze wiedziec bo zastanawiam sie nad jej kupnem

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

warto

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Nie mam

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Szczoteczka elektryczna to tylko bajer. Ważna jest metoda mycia zębów. Niestety firmy wmawaiają nam, że to jest lepsza forma mycia zębów, jednak nie ważne czy to szczoteczka eletryczna za 300 zł czy zwykłą z kiosku za 5 zł. Ważne jest mycie zębów metodą wymiatającą- żadko kto ją stosuje niestety :)

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Nie mam

Re: Elektryczne szczoteczki do zębów

Szczoteczka elektryczna to tylko bajer. Ważna jest metoda mycia zębów. Niestety firmy wmawaiają nam, że to jest lepsza forma mycia zębów, jednak nie ważne czy to szczoteczka eletryczna za 300 zł czy zwykłą z kiosku za 5 zł. Ważne jest mycie zębów metodą wymiatającą- żadko kto ją stosuje niestety :)

2016-01-22 22:46:19 autor moco

dlatego dla leniwych osób daje się takie szczoteczki żeby one mogły to robić za nas :) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: