ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

  • 2011-02-03, o 22:28
  • 49
  • 21 478
  • 22
  • 35

ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Hej dziewczyny Znacie kosmetyki firmy Essence? możecie podzielić się opinią o nich?:) macie jakieś swoje ulubione produkty? zastanawiam się nad wprowadzeniem tej marki, anie miałam z nimi wcześniej do czynienia ;/

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

witaj ....nie zawiele moge CI o firmie essence napisac bo z tej firmy kupuje tylko cienie do oczu...w dublinie, tu gdzie mieszkam to to jest bardzo tania firma ,acfzkowliek cienie sa rewelacyjne ...juz drozsza jest rimmela ...ale ogolnie te dwie sa najtansze..cienie sie nie osypują ale na powieki daje krem wiec lepiej sie moze trzymaja ..nie wiem.....droga Moniko..jak juz tutaj odpisuje,,to prosze Cie o porade...mam cere szara i zmeczona,,jak do tej pory uzywalam rimmela lasting finishe ,po tym to dopiero buzia sie swiecila mimo ze nalozylam pozniej puder prasowany tez rimmela stay matte ale efekt byl krotkotrwaly.... w dodatku strasznie rozszerzone pory ...jaki puder,podkład potrafiłby to zamaskowac???...dbam o cere a mimo wszytsko moj makijaz wychodzi WSTRETNIE...W DODATKU na czole miedzy brwiami zrobily mi sie dwie zmarszczki:(:(:(czy mozna by bylo to zamaskowac..napisze ze mam dopiero 30 lat .i prosilabym jeszcze o odpowiedz ::czy jak naloze krem na dzien i na to podkład to potrzeba jeszcze baze??co to wlasciwie ta baza...????i mam wstretne cienie pod oczami zaden podklad a stosowalam rimmmela,,maybelline sie u mnie nie sprawdzal...i chcialabym abys podala mi jakis dobry puider rozswietlajacy zeby ta buzia wygladala jako tako...i korektor...najlepiej z firmy max faktor,,revlon,loreal,boujaris <<>>>>bo TAKIE FIRMY TYCH KOSMETYKÓW widzialam...dziekuje z góry za odpowiedz.....

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Jutro ukaże się filmik z makijażem, który myślę pasowałby do Ciebie tzn.delikatny a zarazem rozświetlający:) jeśli cera jest poszarzała to z jednej strony przydałby się podkład kryjący, a z drugiej taki, który dodatkowo porów nie wyeksponuje ;/ ja polecam podkład Revlon Colorstay (dla cery mieszanej/tłustej), Gosh kryjący, lub MaxFactor Lasting Performance kolor podkładu dobrać należy idealnie, a jak już to lepiej żeby był jaśniejszy niż za ciemny.
Zadaniem bazy jest ogólne przedłużenie trwałości makijażu. Nowoczesne bazy mają jednak szereg dodatkowych właściwości, np.wygładzą twarz, spłycą zmarszczki, zmatują buzię także jeśli ma się duży problem z cerą to dobrze jest ich używać bazę nakładamy na krem co do korektora to najlepiej używać delikatnego pod oczy, np MAxFactor bądź delikatnego kamuflażu kryjącego w kolorze ecrue, np. Kryolan, MaluWilzz

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

to ja juz nie moge sie doczekac filmiku....a jutro pobiegne po ten puder i wypróbuje ...zmax faktora powinny byc korektory to tez poszukam ...tej ostatniej firmy to tu nie widzialam....dziekuje za szybka odpowiedz..

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

ja jedynie mogę polecić lakiery do paznokci , których mam kilka i jak dla mnie są bardzo fajne i dosyc długo trzymaja sie na paznokciach

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Witam ja bardzo lubię wysuwane kredki do oczu (Long Lasting eye pencil) maja bardzo ładne kolorki i długo utrzymują się na powiece.Szczególnie pokochałam kredkę perłową w kolorze ciała (nr.10 Almost famous) jednak małym minusem jest to że nie nadają się na linię wodną.
Świetne są również kredki do brwi,dostępne w 3 kolorach ( czarny,jasny i ciemny brąz ) mają na zatyczkach szczoteczki i bardzo fajnie je się temperuje.Nie łamią się i są przyjemne w aplikacji.
Bardzo lubię też puder rozświetlający z limitowanej serii moonlight collection.Wprost wymarzony na kości policzkowe.Jednak jest już niedostępny w drogeriach.
Co do lakierów do paznokci to mam 2 kolorowe (multi dimenstion XXXL shine : czerwony nr.29 glam girl i koralowy nr.67 just shout) i 1 brokatowy wykańczający do zdobienia paznokci.Mój jest w pięknym fioletowym kolorze i ma w buteleczce dwa rodzaje brokatu,bardzo drobny i nieco grubszy co daje świetny efekt szczególnie na czarnym lakierze(essence nail art twins glitter topper)
pozdrawiam wszystkie dziewczyny :*

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Mogę z czystym sumieniem polecić paletkę do stylizacji brwi - mimo że kosztuje niewiele jest wg mnie bardzo dobrym produktem- kolory naturalne,trwałość świetna,naprawdę warto kupić jest to nie tylko moje zdanie:) Lubię też korektor z essence Pure Skin który jest cuuudowny,moim zdaniem najlepszy z tych "dolnopółkowych" . Aha i kuleczki rozświetlające ale mam je od bardzo bardzo dawna więc nie wiem czy są jeszcze w sprzedaży;)

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Witaj ja używam od dłuzszego czasu kilku kosmetyków z tej firmy i szczerze polecam np, puder rozświetlający- shimmer powder 01-jest super jak dla mnie pięknie sie mieni albo róż- silky touch blush 10- też jest świetny delikatny czyli idealny dla mojej cery ale były różne odcienie oraz różnorakie cienie do powiek ślicznie napigmentowane jednak z moich powiek szybko sie scierają...

ps. a tak poza tematem to uwielbiam Cie oglądać i słuchac wiele razy skorzystałam z Twoich porad i propozycji Pozdrawiam Serdecznie

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Dzięki dziewczyny za informacje mam nadzieję, że będę mogła wkrótce wypróbować polecane przez Was produkty

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

To i ja sie dorzucę mam cienie z essence no i jeden błyszczyk i jestem z nich strasznie zadowolona kolory rewelacyjne, trwałe, nie osypują się a błyszczyk ma tak cudowny zapach i konsystencję.. ze czasem mam ochote go zjesc ;p tania a rewelacyjna firma jeśli już oglądasz się za essensce to na tej samej półce cenowej znajdziesz, Droga Moniko, kosmetyki marki Sensique. tak samo taniutkie a rownie rewelacyjne wszystko dostepne w Naturze

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

A skoro mowa już o tanich i dobrych kosmetykach z natury,to godne uwagi są też kosmetyki z MY SECRET.Mają bardzo fajne lakiery do paznokci i pojedyncze cienie do powiek.Może kolory tych cieni nie porażają pigmentacją ale za to długo się trzymają i ciężko z nimi przesadzić świetnie się sprawdzają do dziennego makijażu.
Firma ta posiada w swojej ofercie również cienie sypkie.Kilka dni temu skusiłam się na jeden.Kupiłam biały perłowy,delikatnie mieni się na srebrno(star dust 1) kosztował niecałe 5 zł.W słoiczku mamy 3g produktu.Zaletą jest tez długi termin ważności od otwarcia,aż 36 miesięcy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: