ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

  • 2011-02-03, o 22:28
  • 49
  • 21 480
  • 22
  • 35

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

O tak, własnie o tej firmie zapomnialam ;P mam tez kilka produktów tej firmy ostatnio zakupilam sobie korektor sprawdza sie rewelacyjnie cienie jak mowila poprzedniczka, trwałe, delikatne

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

o tak,cienie z my secret są super:) pyłek star dust to absolutny hit biorąc pod uwagę jego cenę a pojedyncze matowe cienie są trwałe i mają nasycone kolory-na powiece wyglądają identycznie jak w opakowaniu,jestem z nich bardzo zadowolona i przy każdej wizycie w naturze kupuję cienie tej firmy:) moich ukochanych MAC-ów nie zastąpią ale mają stałe miejsce w mojej kosmetyczce

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Teraz mogę Wam powiedzieć dlaczego tam wypytywała się o to ESSENCE - chciałam zaopatrzyć mój sklep w te kosmetyki mam już je u siebie, próbuje i faktycznie są super jak na tą cenę!! a podkład w musie to po prostu rewelacja, nawet pudru nie muszę używać

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Kredka do brwi:) ja uzywam najjasniejszego brązu, nr 3, to mój faworyt od hoooohoooohoooo:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Własnie miałam napisać ale zauważyłam że nasza Lady mnie uprzedziła... Podkład w musie to jest to. szczerze kiedyś sie tym produktem rozczarowałam bo trzeba mieć idealna cere żeby pięknie to wyglądało ale od kiedy mi sie poprawiła używam go codzinnie. Jest swietny. Trzeba uważać żeby nie nałozyć za dużo ale buzia wygląda idealnie odkąd go uzywam wszyscy wzdychają na mój widok:P
pozdrawiam:)

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Teraz mogę Wam powiedzieć dlaczego tam wypytywała się o to ESSENCE - chciałam zaopatrzyć mój sklep w te kosmetyki mam już je u siebie, próbuje i faktycznie są super jak na tą cenę!! a podkład w musie to po prostu rewelacja, nawet pudru nie muszę używać

ladymakeup

Moniko ,wlasnie chcialabym spróbowac tego podkładu w musie...powiedz mi,czy on nadaje sie na filtry...albo inny krem np .nawilżający???pytam,bo nie wyobrazam sobie juz nakladania jakiegokolwiek podkładu ,bez wczesniejszego zaaplikowania sobie Filtrów.i który odcień (numer) będzie odpowiednikiem revlona dla cery tłustej i mieszanej 180 -sand beż...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Teraz mogę Wam powiedzieć dlaczego tam wypytywała się o to ESSENCE - chciałam zaopatrzyć mój sklep w te kosmetyki mam już je u siebie, próbuje i faktycznie są super jak na tą cenę!! a podkład w musie to po prostu rewelacja, nawet pudru nie muszę używać

ladymakeup

Moniko ,wlasnie chcialabym spróbowac tego podkładu w musie...powiedz mi,czy on nadaje sie na filtry...albo inny krem np .nawilżający???pytam,bo nie wyobrazam sobie juz nakladania jakiegokolwiek podkładu ,bez wczesniejszego zaaplikowania sobie Filtrów.i który odcień (numer) będzie odpowiednikiem revlona dla cery tłustej i mieszanej 180 -sand beż...


Ja nakładam go na filtr, bo nie mogę się opalać, i sprawdza się kolor do 180-tki będzie podobny Sand nr 01 Matt sand

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Chciałam zapytać czy ktoś używał podkładu z essence stay all day make-up;) bo chcę go sobie kupić ale nie wiem czy nadaje sie do cery suchej i czy wogole sie opłaca ?

ratka1994

Ja go nie używałam, ale znajoma próbowała i była zadowolona myślę, że jak najbardziej przy suchej sprawdzi się równeiż

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

ja jestem essenco maniaczka- perełka sa linery...i....temperówka! bylam w szoku..ostrzy lepiej niz ta z chanela...kosztuje niewiele a ostrzy jak masełko nawet plastikowe kredki

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: ESSENCE - wypróbowane kosmetyki

Dzisiaj zakupiłam pomadkę 52 in the nude i błyszczyk XXXL nudes 03 nude kiss - fantastyczne nie lepią się jestem zachwycona. Mam też żółty pastelowy cień 17 hot spot, i jego muszę nakładać palcem, , bo nakładany pędzelkiem niestety jest mało widoczny, natomiast przy nakładaniu palcem kolor jest intensywniejszy. Ogólnie wielki pozytyw ma ta firma pędzelki do smokey oraz skośny do eyelinera/brwi super.

pozdrawiam, Anka
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: