Dziwna skóra..

  • 2012-05-14, o 23:47
  • 39
  • 13 021
  • 27
  • 36

Dziwna skóra..

Mam dość męczący mnie problem. Od jakiegoś czasu skóra wokół mojego oka (tylko jednego) jest strasznie sucha i łuszczy się. Makijaż zmywam bardzo dokładnie i regularnie nawilżam cerę. Nie zmieniałam też kosmetyków. Jednak od jakiegoś czasu używam Essence - Fix & Matte - Transparentny Puder Matujący czy to może być jego wina? Dziwi mnie to że takie zmiany mam w obrębie tylko jednego oka i na jednej powiece.

http://alleyecolors.cba.pl/ - ZAPRASZAM SERDECZNIE!!!

Re: Dziwna skóra..

ja też kiedyś mialam problem ze skórą po jednym podkładzie, z tym że ja mialam po obu stronach zaczerwienienia ,jakby małe czerwone krostki ,kiedy przestałam uzywac ten podkład to zniknęły.

Re: Dziwna skóra..

Ja bym odstawiła makijaż i stopniowo dodawała kosmetyki, wtedy szybko zobaczysz, który kosmetyk mógłby coś takiego zrobić ;)

Re: Dziwna skóra..

Być może skóra w tym miejscu została podrażniona przez jakiś kosmetyk albo zbyt mocne ścieranie skóry przy demakijażu. Warto odstawić na kilka dni wszelkie kosmetyki i dać skórze się zregenerować. :)

Re: Dziwna skóra..

może cię przesuszać w tych miejscach. masz skórę mieszaną ze skłonnością do świecenia się w strefie T?

Re: Dziwna skóra..

Spróbuj odstawić na jakiś czas, to zobaczysz czy coś się zmieni. 

Re: Dziwna skóra..

Ja kiedyś miałam podobny problem, skóra na powiekach się łuszczyła i za nic nie wiedziałam dlaczego, bo nie zmieniałam kosmetyków. Po dłuższym zastanowieniu doszłam do wniosku, że to słońce spiekło mi powieki, bo nie nałozyłam na nie kremu z filtrem i nie miałam też przy sobie okularów przeciwsłonecznych. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dziwna skóra..

mozę masz jakies uczulenie

Re: Dziwna skóra..

ja tak miałam, ale wyszło uczulenie pokarmowe, powinnaś zrobić testy alergologiczne 

Re: Dziwna skóra..

ja tak miałam, ale wyszło uczulenie pokarmowe, powinnaś zrobić testy alergologiczne 

2015-09-25 18:04:51 autor moco

ojej uczulenie pokarmowe. Przykra sprawa

Re: Dziwna skóra..

zdarza się

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: