Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

  • 2011-05-06, o 09:44
  • 71
  • 21 821
  • 32
  • 58

Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

http://meggi.u.re.pl/tablica/czytaj/21601.html tu jest kilka fotek z takiej sesji jestem ciekawa czy podobają się Wam one. Bo nie wiem czy zdecydować się na coś takiego. Mam już wybranego fotografa, ale co formy zdjęć jeszcze się nie umówiłam.

Re: Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

Ja jestem jak najbardziej za. Mnie się bardzo podobają takie zdjęcia, zwłaszcza jeśli miejsce ma taki fajny klimat, badź dla was jest ważne. Ja miałam plener i bardzo mi się podobało. Fakt chciałam trochę pokombinować ale mój mąż nie lubi zdjęć i nie chciał się zgodzić.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

Dzis coraz mniej par robi klasyczne zdjecia, bo sa one po prostu... nudne i czesto troche sztuczne. Wszystko zalezy od pomyslowego fotografa i doboru miejsca. Ja osobiscie jestem za oryginalnoscia

Mademoiselle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

Fajna, coś się tam dzieje. Ja ze swojej sesji jestem średnio zadowolona, jednak mam kilka zdjęć, które wydają mi się pasować do określenia jako nietypowe Myśle, że warto coś pokombinować

http://historiawlosow.blox.pl/html

Myślę, że te zdjęcia są bardzo ciekawe, powiedziałabym dla osób odważnych:D Jest to dobry pomysł aby zrobić sobie tak interesujące zdjęcia a zarazem wyjątkowe i niepowtarzalne, bo każdy ma swój pomysł na dane zdjęcie

aldona2912 Miłość to jest to, co pozostaje, gdy zabrane zostało już wszystko. Nawet nadzieja. -Anna Kamieńska

Re: Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

Czemu nie, bardzo mi sie podobaja takie w plenerze. Jak ma być nudne pozowanie to wolałabym dodać coś żywszego aczkolwiek takie klasyczne też czasem mają w sobie to coś

Re: Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

Fajna, coś się tam dzieje. Ja ze swojej sesji jestem średnio zadowolona, jednak mam kilka zdjęć, które wydają mi się pasować do określenia jako nietypowe Myśle, że warto coś pokombinować

ammb

Ale superowe foty!! szkoda, że nie widać Was z bliska ;p
co do sesji nietypowych to bardzo mi się podobają!widać, że coś się na nich dzieje ;p poza tym takie zwariowane foto to najlepszy prezent dla przyszlych doroslych dzieci ;p

Re: Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

Ja miałam plener i w tedy mi się podobały,ale to było 6 lat temu. Jeszcze nie było takiej techniki jak teraz. Chociaż lubię czasami pooglądać nasz album ze ślubu,to teraz gdybym wychodziła za mąż to chciałabym właśnie taką nietypową sesję zdjęciową,bo bardzo mi się podobają takie orginalne zdjęcia. Ja teraz marzę o zrobieniu sobie takiej małej sesji zdjęciowej,ale oczywiście już nie ślubnej:) bo bardzo lubię pozować i myślę że ładnie wychodzę na zdjęciach.
Moja kuzynka niedawno zrobiła sobie sesję "z brzuszkiem" fotki wyszły cudownie. To dopiero jest pamiątka. Ależ się rozpisałam.

Re: Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

No ja jestem wlasnie na etapie poszukiwan dobrego fotografa wybór jest spory, jednoczesnie jednak utrudnia to decyzje ;/ może znacie jakiegos super fotografa, ktory/ktora dojezdza do roznych rejonow kraju?:)

Re: Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

No ja jestem wlasnie na etapie poszukiwan dobrego fotografa wybór jest spory, jednoczesnie jednak utrudnia to decyzje ;/ może znacie jakiegos super fotografa, ktory/ktora dojezdza do roznych rejonow kraju?:)

ladymakeup

Ja znalazłam fotografa ze Wschowy. Fotografował na weselu mojego kumpla. Zdjęcia plenerowe są bardzo ładne. Widać, że fotograf ma oko i świetne pomysły.

Tutaj link do filmiku z tymi właśnie fotkami: http://www.youtube.com/watch?v=CukSD-zS ... rofilepage

Re: Dziewczyny co myślicie o nietypowej sesji ślubnej?

Dzięki Ci Karolciu za te namiary!!! super!!! nie mogłam oczu oderwać a on u Ciebie też robił zdjęcia?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: