Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

  • 2014-07-10, o 10:55
  • 33
  • 11 446
  • 26
  • 30

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

Z tego co kojarzę te "cudowne arganowe kosmetyki" mają w składzie ten olejek za substancją zapachową.. Czyli właściwie jej nie posiadają

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

w biedronce bym nie kupowała takich rzeczy

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

Może się skusze na coś, bo tyle razy się zastanawiałam jak mijałam półkę z nimi.

2015-09-28 10:18:52 autor moco

Jak ja chciałam się skusić w zeszłym roku to juz te serii w Biedronce nie było.

Teraz pojawily się znowu- kupiłam szampon z olejkiem arganowym do włosów farbowanych jestem po pierwszym myciu głowy, więc moje odczucia

nie są jeszcze w pełni adekwatne do działania. Co do odżywki z olejkiem araganowym jej efekt odczułam już po pierwszym użyciu.Włosy mam błyszczące i wygładzone, rewelacja i ta cena naprawdę niska jak na kosmetyki z olejkiem arganowym.

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

a ile jest tego olejku arganowego w skladzie?

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

O widzę,ze mój temat z zeszłego roku żyje. Kosmetyki nie są w regularnej ofercie w Biedronce a bardzo szkoda bo jak do tej pory były to jedne z lepszych kosmetyków do włosów jakie miałam. Teraz możecie je przetestować bo tydzień temu wróciły. Cała seria Argan Professional jest obecnie na koszach w Biedronce ( nie wiem ile jeszcze będą). Sa trzy rodzaje. Z tego co widziałam to jest wersja do włosów suchych, do włosów farbowanych oraz do zniszczonych. 

Zapoznałam się ze składem to olejek arganowy jest na jednej z wyższych pozycji tak więc nie jest go tak mało. Działanie bardzo fajne.W tym roku zaopatrzyłam sie w trochę więcej opakowań bo cena jest śmieszna. Raptem 9 zł za butlę. 

Ludzie zbyt często za­pomi­nają, że przepłynąć pół je­ziora i wrócić - to tak, jak­by przepłynąć je całe.

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

Jakoś mnie ich kosmetyki nie przekonują

Re: Duża promocja na serię Argan Professional w biedronce

mnie tez nie 

Nie lubię ich kosmetyków

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

A ten "olej" przypadkiem nie ma w składzie alkoholu?

Raczej tego nie kupię
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: