Drożdżowa akcja na porost włosów.

  • 2012-04-23, o 18:40
  • 66
  • 33 654
  • 39
  • 52

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Ja na początku też miałam problem żeby przełknąć drożdże ale po pewnym czasie szybko minęło :)

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

musze wypróbować bo warto

słyszałam że są mega efekty ;) ja sama mam mieszane uczucia :)

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Też słyszałam o tabletkach z drożdzami na włosy. Ja jak do tej pory jestem bardzo zadowolona z kuracji silicą nie tylko na włosy - porost, ale i na paznokcie. Jednak z czystej ciekawości przyjrzę się tym tabletkom drożdzowym. 

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Podziwiam wszystkie dziewczyny, które się przemogły do picia drożdży i z czasem mówią, że nawet im smakują. Zrezygnowałam po drugim dniu. Kończę pierwsze opakowanie tabletek Humavit N. Prawdę powiedziawszy widzę bardziej poprawę cery niż kondycji włosów. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Piłam drożdże i wytrzymałam 1 dzień  ! MASAKRA ! nie polecam nikomu !

Zapraszam bardzo serdecznie na mój kanał na Youtubie:https://www.youtube.com/c/karolcia20026

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Ja piłam i zwykle drożdże kuchenne i tabletki drożdżowe.. na początku nie mogłam tego przełknąć ale po pewnym czasie się przyzwyczaiłam i juz było lepiej :) jeśli miałabym znowu zacząć drożdżową akcje to wybrałabym jednak tabletki.. łatwiejsze w "połykaniu" i mniej z nimi pracy ;)

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

nie moge się przekonac do zapachu drożdży

wytrwałam 2 dni :D

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Zdecydowanie wolałabym łykać tabletki, nie jestem raczej osobą, która podejmuje się ekstremalnych wyzwań a picie drożdży jak dla mnie do takich należy. Ale jak ktoś kiedyś powiedział żeby być pięknym trzeba najpierw troszkę pocierpiec ;D
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: