Drożdżowa akcja na porost włosów.

  • 2012-04-23, o 18:40
  • 66
  • 33 621
  • 39
  • 52

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

[quote="BARBIE"]ja ,za to przybralam na wadze!!!!!! odstawilam drozdze i waga wrocila do normy...quote]
Az mi sie nie chce wierzyc ,ze od drozdzy przytylas moze to zasluga czegos innego,lub wiecej jadlas ,a zgonilas na drozdze

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Co wspolnego ma ten temat z reklamowanym przez Ciebie produktem?

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Dziewczyny a po jakim czasie widzicie efekty drożdży?

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

ja ,za to przybralam na wadze!!!!!! odstawilam drozdze i waga wrocila do normy...

BARBIE

Az mi sie nie chce wierzyc ,ze od drozdzy przytylas moze to zasluga czegos innego,lub wiecej jadlas ,a zgonilas na drozdze


Popieram Niemożliwością jest żebyś od tego przytyła

Dziewczyny a po jakim czasie widzicie efekty drożdży?

Sandra

Ja widziałam już po 2 tygodniach z tym, że na cerze i paznokciach Na włosach musiałam jeszcze troszkę poczekać ale opłacało się

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Ja osobiście zamiast picia drożdży wybrałam tabletki drożdżowe. wystarczy brac dwa trzy razy dziennie zamiast pić niezbyt dobre w smaku drożdże...

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Hej dziewczyny, dziś mogę się sporo wypowiedzieć na temat kuracji drożdżowej. Przez 3 miesiące piłam zwykle kuchenne drożdże, później 3 miesiące przerwy i ponownie 3 miesiące z kuracja drożdżowa ale tym razem z tabletkami. Po obu kuracjach włosy rosły odrobinę więcej a cera i paznokcie poprawiły swój stan :)

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Nie wiem czy zdołałabym przełknąć drożdże ;( a słyszałam, że wiele potrafią zdziałać...

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Możesz spróbować, ja na początku też nie mogłam ich przełknąć :) Jeśli faktycznie będziesz chciała wypróbować te kuracje a drożdże kuchenne nie będa przechodziły ci przez gardło to polecam tabletki drożdżowe, równie dobrze działaja na włosy co zwykłe drożdże :)

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

Nie wiem czy się przełamie, ale może spróbuje :p chociaż znając siebie podejrzewam, że i tak skończy się na tabletkach :D

Re: Drożdżowa akcja na porost włosów.

ja stosowałam maskę drożdżową Receptury Babuszki Agafii:) jakoś picia ich sobie nie wyobrażam  :x

lashandbrowacademy.pl
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: