Drogeryjny podkład

  • 2015-10-15, o 21:44
  • 39
  • 11 604
  • 25
  • 34

Drogeryjny podkład

Cześć dziewczyny mam pewien problem ponieważ chciałabym kupić sobie nowy podkład a ostatnio na wesle byłam malowana przez makijarzystkę podkładem atelier paris 2NB i ten kolor bardzo mi pasował czy możecie polecić jakiś drogeryjny podkład w tym odcieniu do 60zł? :)

Re: Drogeryjny podkład

ciezko będzie okreslić ale wyślij e maila na adres sklepu albo porozmawiaj z konsultantką na pewno pomogą

Re: Drogeryjny podkład

Podkłady zbliżone kolorystycznie do 2NB : Astor anti shine 201, Bourjois 123 kolor 52, Revlon 180 - nie są to odcienie kropka w kropkę takie same, ale są w dużym stopniu zbliżone.

Re: Drogeryjny podkład

AniaLadyMakeUp a czy one nie są tak troszkę różowe bo tak mi się wydaje po zdjęciach a mi różowe tony wcale nie pasują mam raczej szarą cerę chłodną :)

Re: Drogeryjny podkład

nigdy nie znajdzie się dwóch podkładów różnych firm w tej samej kolorystyce :) ale spróbuj może znaleźć coś w Revlonach CS?

Re: Drogeryjny podkład

Jeśli chodzi o takie to Revlon colorstay jest świetny

Re: Drogeryjny podkład

Max Factor, Facefinity All Day Flawless 3 - in - 1 Foundation ma wiele odcieni, moze coś znajdziesz dla siebie. Szczerze polecam ten podkład.

Re: Drogeryjny podkład

Podkłady zbliżone kolorystycznie do 2NB : Astor anti shine 201, Bourjois 123 kolor 52, Revlon 180 - nie są to odcienie kropka w kropkę takie same, ale są w dużym stopniu zbliżone.

2015-10-16 09:48:41 autor AniaLadyMakeUp

przydatna informacja ;)

Re: Drogeryjny podkład

Bourjois 123 o odcieniu 52

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Drogeryjny podkład

Może coś z Bourjois? MAx Factor też ma dobre produkty.  

Re: Drogeryjny podkład

Revlon jest bardzo ciężki
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: