Drobne sugestie

  • 2011-01-15, o 14:19
  • 34
  • 12 017
  • 26
  • 30

Drobne sugestie

Czesc Monika! Pomyslalam, ze rozpoczne nowy watek dotyczacy ulepszenia Twojej strony i latwiejszego korzystania z interesujacych nas tematow. Otoz mysle, ze warto byloby pogrupowac makijaze i oddzielic je od innych spraw (konkursy i ich rozwiazania, krotkie artykuly o wystepach w tv i rekomendowanych badz odradzanych kosmetykach). Wlasciwie kazdy z nich moglby miec osobna kolumne, a makijaze mozna pogrupowac np. na "dzienne", "wieczorowe", "odwazne" itp.
Bardzo lubie ogladac Twoje tutoriale i uwazam, ze stronka jest super, ale nie zaszkodzi podzielic sie drobnymi spostrzezeniami Pozdrawiam serdecznie i czekam z niecierpliwoscia na kolejne propozycje makijazu.

Mademoiselle

Re: Drobne sugestie

Też to już proponowałam, często rano przed wyjściem szukam inspiracji i ciężko \'przekopać\' tyle rewelacyjnych filmików zeby znalezc cos \'na dzisiaj\' ;D

Re: Drobne sugestie

podzielam zdanie

Re: Drobne sugestie

Nie wiem jakie "zaostrzenia" nastąpiły jeśli chodzi o komentowanie na forum, ale niestety nie udało mi się wstawić komentarza pod wątkiem, który sama założyłam kilka lat temu... :( Z jakichś niewiadomych przyczyn wygląda na SPAM - przynajmniej taki komunikat się wyświetla.

Mademoiselle

Re: Drobne sugestie

Koniecznie napisz na adres sklepu jaki tekst chciałaś wstawić a oni poinformują cię co zostało uznane przez system za spam :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Drobne sugestie

nie rozumiem tego ale spoko

Re: Drobne sugestie

Nie wiem jakie "zaostrzenia" nastąpiły jeśli chodzi o komentowanie na forum, ale niestety nie udało mi się wstawić komentarza pod wątkiem, który sama założyłam kilka lat temu... :( Z jakichś niewiadomych przyczyn wygląda na SPAM - przynajmniej taki komunikat się wyświetla.

2015-08-17 12:13:55 autor mademoiselle

równiez tego nie rozumiem

Re: Drobne sugestie

mam takie samo zdanie co dziewczyny

Re: Drobne sugestie

To podzielenie podtematów na mniejsze podtemaciki kest dobrym pomysłem, szczególnie w dziale makijaże

Re: Drobne sugestie

Jeszcze ilość wyświetlanych kosmetyków mogła by być większa!

Re: Drobne sugestie

Mam wrażenie że takie pogrupowanie zaoszczędzi nam czas na szukanie odpowiedniego tematu. Również jestem za. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: