Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

  • 2011-09-27, o 16:30
  • 58
  • 20 633
  • 36
  • 44

Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

Dziewczyny tak sobie czylatalam forum,ktoras z utytkowniczek podala przepisy na domowe maseczki -jak zrobic i na co pomagaja w jakim przypadku ,wiec wyprobowalam maseczke z Samego bialka kurzego -naprawde efekt przekroczyl moje oczekiwania naprawde polecam raz na jakis czas ,teraz bede ja robila raz w tygodniu -bardzo wygladzila zmatowila struktore skory -uspokoila,chyba tego mojego skora naprawde potrzebowala. Jak najbardziej polecam!

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

Bo to sama natura jest i dlatego nie zaszkodzi, a może pomoże:)Ja robiłam okłady z rumianku+ inne ziółka i szybciej się goi to co jest na buzi a wcześniej robiłam parówkę. Cieszę się że przydaje się to co wstawiłam:)

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

Ja również ją zastosowałam i również polecam Chwile po nałożenu od razu czuć działanie tej maseczki- fajnie napina skórę Cera jest gładka i świeżo wygląda

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

Ja czasem robię jeszcze miodową albo jak mam zcukrzony miód to peeling miodowy.

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

A stosujecie może maseczkę z aspiryny? Słyszałam, że nieźle matuje, ale nie próbowałam jeszcze.

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

Ja stosuje. Czy matuje, może i tak dla mnie ważniejsze jest to że przy systematycznym stosowaniu nie pojawiają się pryszcze. Już kiedyś pisałyśmy o tej maseczce.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

ja mam dzis maseczke aspirynowa...od środka...39 stopni...uf jak gorąco..mam dosc kołdry!

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

Oj to współczuje, wracaj szybciutko do zdrowia! :*
Może ta aspirynka od środka też coś zadziała hihihi (to tak na poprawę humoru przy chorobie)

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

Bo to sama natura jest i dlatego nie zaszkodzi, a może pomoże:)Ja robiłam okłady z rumianku+ inne ziółka i szybciej się goi to co jest na buzi a wcześniej robiłam parówkę. Cieszę się że przydaje się to co wstawiłam:)

Nitka24

Bardzo Cię proszę, czy możesz mi napisać, gdzie to wstawiłaś? Bo chyba ślepa jestem, że nie mogę znaleźć

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

post4726.html#p4726 Proszę bardzo

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

hihih dziękuję:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: