Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

  • 2011-09-27, o 16:30
  • 58
  • 20 631
  • 36
  • 44

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

Ja stosuje. Czy matuje, może i tak dla mnie ważniejsze jest to że przy systematycznym stosowaniu nie pojawiają się pryszcze. Już kiedyś pisałyśmy o tej maseczce.

Nitka24

Ok, odkupię temat i poczytam. Dzięki

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty

http://www.ladymakeup.pl/forum/post4726.html#p4726 Proszę bardzo

Nitka24

Dziękuję bardzo:) Faktycznie, niemalże każdy produkt jest "ogólnodostępny" w każdym domu:)

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

Odkopuję temat, szukam jakichś domowych maseczek, które dobrze nawilżą.. ostatnio moja skóra na policzkach stała się bardzo sucha a nie chcę jej cały czas maltretować drogeryjnymi kosmetykami :)

Ja od siebie mogę polecić maseczkę dla cery tłustej z pomidora a mianowicie rozgniatamy całego pomidora i dodajemy odrobinę mąki ziemniaczanej po czym nakładamy na twarz  :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

Ja polecam maseczkę oczyszczająco-wybielającą z sodą oczyszczoną. Do miseczki należy dodać sodę oczyszczoną i wodę (dodatkowo można dodać trochę wody utlenionej). Proporcje powinny być takie, żeby powstała lekka pasta. Po zmyciu skóra może być zaczerwieniona, dlatego polecam aplikować ją na noc.

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

A ja lubię robic sobie maseczkę z surowego miodu. Generalnie masz naturalny, surowy miód (najlepiej jeżeli nie jest z supermarketu tylko sprawdzony z pasieki, bo wtedy nie ma takich efektów), oczyszczasz twarz, nakładasz sobie taki okład z miodu (jeżeli miód bardzo spływa z twarzy możesz go trochę rozcieńczyć z wodą, nasączyć tym waciki albo najlepiej gazę i nałożyć to na twarz zamiast samego miodu, mi tam osobiście nie przeszkadzało) zostawiasz wszystko na 10-15 minut i zmywasz wodą. Pomogło mi to też przy trądziku, jako że miód ma właściwości antybakteryjne, no a przy okazji nawilży skórę :)

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

A ja lubię robic sobie maseczkę z surowego miodu. Generalnie masz naturalny, surowy miód (najlepiej jeżeli nie jest z supermarketu tylko sprawdzony z pasieki, bo wtedy nie ma takich efektów), oczyszczasz twarz, nakładasz sobie taki okład z miodu (jeżeli miód bardzo spływa z twarzy możesz go trochę rozcieńczyć z wodą, nasączyć tym waciki albo najlepiej gazę i nałożyć to na twarz zamiast samego miodu, mi tam osobiście nie przeszkadzało) zostawiasz wszystko na 10-15 minut i zmywasz wodą. Pomogło mi to też przy trądziku, jako że miód ma właściwości antybakteryjne, no a przy okazji nawilży skórę :)

2015-07-16 20:24:51 autor JustATinyPenguin

Koniecznie musze wypróbować, akurat niedaleko jest paskieka z której zawsze biorę miody, więc nie będę mieć problemu z dostępnością :)

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

domowe swosoby zawsze sa najlepsze ale tez najwiecej czasu zajmują

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

na wlosy z zoltka jajka,  oliwy i odrobina cytryny

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

warto wiedziec

Re: Domowe maseczki (produkty z kuchni),naprawde daja efekty!

Ja na włosy też ostatnio wymieszałam dwa żółtka, sok z połówki cytryny i do tego łyżka oliwy z oliwek. W tym tygodniu powtórzę taką maseczkę bo byłam zadowolona z efektu. Włoy były błyszczące i zdecydowanie mniej napuszone :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: