Dobry szampon

  • 2011-05-26, o 20:28
  • 96
  • 56 015
  • 57
  • 66

Dobry szampon

Rozpocznę wątek bo takiego chyba nie ma a warto żeby wszystko było razem. Jakie macie swoje ulubione szampony, które sprawiają że włosy są na prawde piękne i zdrowe?

Ja na swój jeszcze nie trafiłam ale do tej pory najbardziej podoba mi sie
- Schwarzkopf: Szauma z olejkiem intensywnie pielegnującym (taka żółta)
- o dziwo Bambi szampon dla dzieci

pierwszy sprawdza sie u mnie ale tylko co jakiś czas wiec stosuje go na zmiane z innymi a ten drugi pielegnuje moje włosy, nie plącza sie po nim, mniej przetłuszczają, pieknie pachną i błyszczą
Dziś kupiłam Szampon Garniera z aloesem i jestem go bardzo ciekawa, nigdy ich kosmetyki mnie nie zawiodły wiec mam nadzieje że tym razem tez tak bedzie

Re: Dobry szampon

Obecnie używam Syoss już kolejne opakowanie i jestem zadowolona, Wcześniej był Timotei taki brązowy i Joanna z witaminami taki różowy. Zapachy tych szamponów mi się podobają, dobrze się pienią i dobrze myją włosy. Jeszcze wcześniej używałam PantineProV i też mi się podobał.
A co do szamponów których już więcej nie kupie to są wszystkie z Garniera bo dostaje po nich łupież (ogólnie wszystkie kosmetyki z tej firmy źle na mnie działają, wysypki, krosty itd) i Nivea z perłami (chyba) dodający blasku, po nim włosy były takie lepiące, niemiłe w dotyku, nie ważne jak długo i dokładnie je spłukiwałam.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Re: Dobry szampon

Ja źle wspominam Nivee i Palmolive . Pierwszy mi przetłuszczał włosy drugi wysuszał.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry szampon

Podobnie jak Nitka jestem baardzo zadowolona z Syossa, używam ten do włosów farbowanych. Kosztuje między 12-15zł (zalezy gdzie) za 500ml i jest naprawdę bardzo wydajny.
Równiez podobnie jak Nitka źle wspominam wszelkie szampony Garniera, zwłaszcza ten czerwony do włosów farbowanych z olejkiem arganowym :/ Szampon do włosów farbowanych ma za zadanie regenerować, odżywiać włosa, ew lekko nawilżać jak robi to syoss a nie natłuszczać jak ten z garniera :/

Pozdrawiam/Kind regardsIzabela

Re: Dobry szampon

Osobiście zachęcam do wypróbowania kosmetyków do pielęgnacji włosów z firmy Oriflame. Najnowsza seria HairX Advanced jest przeznaczona do włosów słabych, cienkich i zniszczonych.

Re: Dobry szampon

Ja uwielbiam tresemme albo nexxus Te produkty świetnie działają na włosy zniszczone farbowaniem, prostownicą czy lokówką. Moje włosy często przechodzą metamorfozy, dlatego polecam te szampony są naprawde dobre !

Re: Dobry szampon

ja jestem wierna szamponowi z apteki firmy emolium. Zniwelował wszystkie moje problemy z wypadaniem włosów, przetłuszczaniem i na chwile obecną nie wracam do drogeryjnych szamponów. Po pantine i fructis strasznie swędziała mnie głowa (teraz używam do mycia pędzli), a po szamponach z avonu mam już po pierwszym użyciu łupież. Ta moja głowa jest wybredna

Re: Dobry szampon

Emolium, Seboradin (mam 2 razy tyle włosów co rok temu, nie używam pianki ani nic, nie przetłuszczaja sie i przestały wypadać), Alterra z bambusem i papają (pachnie jak CUKIERKI Nim2), Pharmaceris

syoss- mi przetłuszcza niemilosiernie i plącze:(
elseve- przyklapnięte
nivea- bez komentarza w moim przypadku- masakra:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Dobry szampon

jak my mamy dużo ze sobą wspólnego. muszę wypróbować te co polecasz. Co do emolium się zgadzam. Ja odłożyłam wszystkie odżywki i maski i mam włosy lepsze niż z nimi. Coś musi mieć w sobie

Re: Dobry szampon

emolium i oillan to moje ukochane balsamy do ciala:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Dobry szampon

tak, a seboradin niger jest genialny choc efekty dopiero po 2 miesiacach mialam..ale juz nie kupuje innego..kupilam alterrę bo zapach piekny i jakos tak, a on nie ma sls itp więc się skusiłam..ale i tak wole seboradin:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: