Dobry szampon

  • 2011-05-26, o 20:28
  • 96
  • 56 027
  • 57
  • 66

Re: Dobry szampon

Kilka lat temu lekarz zalecił mi mycie włosów mydłem aleppo. Efekty były całkiem niezłe, ale stosowanie mydła aleppo było bardzo uciążliwe, bo po każdym myciu trzeba było włosy zakwasić specjalną płukanką. Niedawno znalazłam szampon do włosów z mydłem aleppo w płynie. Postanowiłam spróbować i chyba już nigdy się z nim nie rozstanę.

http://www.grandi.pl/userdata/gfx/f6e5ca0149706ee1c748c0be27ccc146.jpg

Re: Dobry szampon

a słyszeliście coś o szamponach z probiotykami podobno są bardzo dobre, muszę wypróbować bo ostatnio mam problem ze skórą głowy jest zbyt przesuszona

ciekawa strona Garmin warszawa

Re: Dobry szampon

Ja pytałam się w aptece i nic takiego nie mieli ale może zacofana ta apteka
Usunieto spam

Re: Dobry szampon

Może z proteinami, a nie z probiotykami? :>

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry szampon

mi na przykład proteiny nie służą- nawet w śladowej ilości...mam cienkie i delikatne włosy- po nawet małej ilości protein są "gumkowate", delikatne i puszą się choć sa proste jak druty..wyglądają jak puszek lub...włoski yorka:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Dobry szampon

moim bestsellerem jest odbudowujący szampon do włosów suchych i zniszczonych usunieto reklame polecany jest szczególnie dla tych rodzajów włosów, które wymagają regeneracji, wygładzenia i przywrócenia choć w jakimś stopniu pierwotnej miękkości.

Re: Dobry szampon

moja babcia się śmieje, że najlepsze do włosów są jajka i pokrzywa A tak serio to myślę, że szkoda kasy inwestować w drogie szampony. Wystarczy, że będzie ładnie pachnieć, mojemu chłopakowi to wystarcza

Re: Dobry szampon

Ja używam Radical ze skrzypem polnym na wzmocnienie włosów naprawdę pomaga, a tak poza nim to Garnier owocowy też jest niezły.

firma windykacyjna szczecin

Re: Dobry szampon

zrobiły mi się strasznie matowe włosy. Używam wile produktów i nic nie pomaga. Chcę zmienić szampon. Znalazłam zestawienie kilku: Usunieto reklame słyszałam, że są bardzo dobre wiecie coś o nich?

Przeciez masz opinie o tych szamponach wiec czego jeszcze oczekujesz?

Re: Dobry szampon

Moja skora glowy jest bardzo wrażliwa i od razu reaguje na zły szampon ,najlepszy szampon to bambino lub nivea SENSITIVE nowa sersja szamponow ulatwiajaca rozczesywanie wlosow naprawde swietny Z SZCZEREGO SERCA POLECAM !!

Uroda bardzo szbko mija...Każdy człowiek zestarzeje się zbrzydnie i to jest naturalne ! Każdego to czeka ,czy tego chce czy nie !
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: