Dobry szampon

  • 2011-05-26, o 20:28
  • 96
  • 56 016
  • 57
  • 66

Re: Dobry szampon

p.s. od dziś w superpharm cala linia emolium 30%taniej:) ale jakie maja ceny wyjsciowe w superpharm to każdy wie;)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Dobry szampon

Mi praiwe po kazdym szamponie robi sie lupiez..skora glowy mnie swedzi typu Pantene,Garnier,Timotei,Schauma,Nivea itp
Jedynie dobry szampon to bambino dla dzieci m,Hipp dla dzieci i szampon NIvea dla dzieci po tych szampon skora mnie nie swedzi wlosy sa bardziej z blaskiem,nie robi sie lupiez ,sa bardziej delikatne niz po tych wszystkich Garnierach,PanteProV itp..

Doskonalosc jest nudna !! KOBIETA ZMIENNA JEST!!-raz kolor wlosow blond,nastepnym razem czerwony[color=#FF00BF:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU!![/b][/color:2k8gkssj]DODAJMY ZYCIU KOLORU![/color][/color]!!

Re: Dobry szampon

ja tylko dodam,że rowniez genialny jest lotion seboradin niger ,,,smierdzi wstretnie ,ale efekty są takie,że włoski widać malutkie jak odrastają,wiec warto sie pomeczyc tym zapachem dla efektu... razem z szamponem tej serii ,działa cuda...po paru uzyciach juz mozna zauwazyc efekty..ja uzywam go na przetluszczajace sie włosy...w rezultacie ,nie mam potrzeby mycia włosów częściej niz raz,2 razy w tygodniu....a włosy i tak są swieże i miłe w dotyku,puszyste...

Re: Dobry szampon

muszę mu się przyjrzeć. Gdzie go dostane? A ma SLS w składzie?

Re: Dobry szampon

oczywiscie ,mi serie seboradin ślą z polski bo tutaj nie mają,,kupują w aptece...ja stosuje od długiego juz czasu ,,,zapach straszny ,dlatego wcieram na noc,,rano nic nie czuc....

tutaj masz skład\:)

Aqua, Alcohol (and) Diethyl Phthalate (and) Propylene Glycol, Hypericum Perforatum Extract, Pine Oil, Raphanus Nigra Extract, Calamus Extract, Coriander Oil, Thymol, Tea Tree Oil, Castor Oil.

Re: Dobry szampon

dzięki wielkie. Krótki skład to dobrze Jak będę w aptece to się zapytam. Więcej włosów nie potrzebuje i tak mam strasznie dużo, ale coś na przetłuszczanie się przyda.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry szampon

moja dermatolog wyraznie mi kiedys powiedziala pare lat temu,że im mniej składników w składzie tym lepiej...jak mamy juz kupowac szampony itd,itp..to do 10 składników w składzie...ja sie zawsze tego trzymam...jak widze jakis produkt a na nim połowa butelki zapisana ingredientsami to mnie ciarki po plecach przechodzą:):)

Re: Dobry szampon

wiem, że im mniej tym lepiej. Chociaż ja głównie patrzę na SLS,mam wrażliwą skórę głowy na ten składnik. A niestety prawie wszędzie jest. Jak tak się przyjrzysz składowi niektórych kosmetyków to aż głowa boli. Szampon z ekstraktem z owoców gdzie on jest na 20pozycji a najlepsze są te produkty na których piszę, że naturalne a sama chemia w nich. Ja od niedawna zaczęłam na to zwracać uwagę

Re: Dobry szampon

Ja uzywam od jakiegos miesiaca tego szamponu.: http://wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=45428 i szczerze jestem zadowolona, tyle ze kazdy wlos ma inna strukture i trzeba probowac

www.suonko82.blogspot.it

Re: Dobry szampon

Jeśli szukacie naturalnych szamponów to może świetnie sprawdzi się u was szampon w kostkach Lush??? Dostępne np. na allegro, koszt coś ponad 30 zł za kostkę, ale podobno jest bardzo wydajna i świetnie się pieni.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: