Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

  • 2015-09-22, o 17:35
  • 72
  • 23 126
  • 50
  • 64

Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Ostatnio moja skóra pod oczami bardzo się przesuszyła. Szukam odpowiedniego kremu nawilżającego. Jakich kremów używacie, co polecacie?

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Uzywam Nivea Lekka Formuła i nawilża bardzo dobrze, ale niestety zawiera w sobie jeden paraben (chyba metyl-). Mimo to dobrze się wchłania na powiekach i pod oczami też

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Ja używam Ziaja jaśmin w kremie 50+. Choć do pięćdziesiątki........... hohohoho daleko mi. A dla kogoś młodziutkiego polecam kremy pod oczy ze świetlikiem np. floslek, czy ava. 

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Ja używam Ziaja jaśmin w kremie 50+. Choć do pięćdziesiątki........... hohohoho daleko mi. A dla kogoś młodziutkiego polecam kremy pod oczy ze świetlikiem np. floslek, czy ava. 

2015-09-22 18:08:35 autor perla

żel ze świetlikiem jest fajny. zawsze mam przynajmniej jeden ;)

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

ja uzywam ze starej mydlarni ,krem z 25 % aloesem

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Na zmarszczki i do wygładzenia twarzy idealny jest krem forte nano cell extreme bielendy. Używam go od jakiegoś czasu i widzę poprawę, skóra jest bardziej promienna i wygładzona

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Spróbuj oeparolu essence, mam teraz z tej serii krem na dzień i pod oczy, mam cerę suchą i ten mi się bardzo podoba, dobrze nawilża :) przy okazji mam mniejsze sińce pod oczami (do których niestety mam tendencję)

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

ja uzywam młodzieńczego blasku od bielendy, ma fajną konsystencje, ładnie nawilża, a nie zostawia tłustej skóry, do tego ładnie pachnie, no i wie dziewczyn mowi, ze nadaje się idealnie pod makijaż.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

cały czas szukam dobrego kremu

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

Rollon garnier

Re: Dobry, nawilżający krem pod oczy, jaki?

U mnie pod oczy sprawdzaja się kremy L'oreala, poza tym strasznie trudno mi dobrać krem pod oczy spoza tej marki, ponieważ prawie kazdy jeden nowy powoduje łzawienie i pieczenie. Ale stale poszukuję czegos innego.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: