Dobry dentysta w Warszawie

  • Temat zamknięty
  • 2015-03-10, o 10:18
  • 44
  • 15 896
  • 28
  • 37

Dobry dentysta w Warszawie

Poszukuje dobrego dentysty w Warszawie, który dobrze robi kanałówki. Obawiam się, że mam jakieś ułamane narzędzia do usunięcia. A żeby stracić też bym nie chciała. Do tego to naprawdę musi być ktoś delikatny - raczej nie należę do ludzi, którzy nie obawiają się stomatologa:D

Re: Dobry dentysta w Warszawie

Zależy Ci na jakieś konkretnej dzielnicy? Ja mam fajnego dentyste, ale to aż na Białołęce

Re: Dobry dentysta w Warszawie

Nie, naprawdę nie ma to dla mnie znaczenia. Byle ktoś był kompetentny i rzeczywiście miły i delikatny bo po ostatnich przygodach mam autentyczny wstręt i lęk do tych ludzi

Re: Dobry dentysta w Warszawie

No to ja mogę ci śmiało polecić doktor Kornafel. Sama korzystam z jej usług od dawna i nie powiem złego słowa. Uratowała mi zęba przed rwaniem w momencie, kiedy żaden dentysta nie chciał się już podjąć leczenia tylko wszyscy krzyczeli rwać rwać. Wystarczyła dobrze zrobiona kanałówka i dzisiaj mogę cieszyć się pięknym ząbkiem, a tak to już dawno nie byłoby po nim śladu. Mnie osobiście bardzo podoba się jej podejście do pacjenctów, miła, cierpliwa. Nie krzyczy!

Re: Dobry dentysta w Warszawie

To może rzeczywiście jest to ktoś dla mnie akuratny. Zależy mi na tym żeby jednak zęba zachować bo wiadomo co swój to jednak swój, a do tej pory trafiałam na jakichś rzeźników. Już zdarzyło się i tak, że kobieta chciała mi rwać zęba mimo tego, że podeszła pod niego ropa. Masakra. Teraz to jestem mocno ostrożna i wybredna w doborze dentystów i przyznam otwarcie, że często się po prostu boję

Re: Dobry dentysta w Warszawie

ciezko wogóle jest znaleść dobrego dentyste

Re: Dobry dentysta w Warszawie

Racja, teraz stawia się na zysk nie na jakość ..

Re: Dobry dentysta w Warszawie

Mogę polecić http://dentalavenue.pl/ortodoncja/ Mają bardzo dobrą i wykwalifikowaną kadrę. Poza tym są nastawieni na leczenie a nie usuwanie zębów, więc mozna bez obaw sie wybrać. Widziałam, że mają teraz promocje na aparaty, ogólnie mają atrakcyjne ceny i dobrą renomę. Polecam.

Re: Dobry dentysta w Warszawie

nie znam dobrego w warszawie

Re: Dobry dentysta w Warszawie

Nie mieszkam tam :(

Re: Dobry dentysta w Warszawie

A szukalaś na znanylekarz.pl? Może tam coś dobrego znajdziesz
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: