Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

  • 2017-05-11, o 18:07
  • 63
  • 22 990
  • 42
  • 44

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Eveline – zdecydowaną większość lakierów mam z tej firmy.

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Dopiero niedawno odkrylam, ze wspomniane tutaj Eveline ma lakiery hybrydowe. Lubie ogolnie tę markę, chociaz glownie uzywam ich kremów i podkladow. Ale lakier mnie nie zawiodl. Ma bardzo dobre krycie (testowalam kolor nr 308, taki navy blue) i trwalosc to prawie 3 tygodnie (potem zmywam go, bo mam za duze 'przerwy' przy skorkach). Teraz widze na ich stronie, ze kosztuja 22 zl (promocja).

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Nie widziałam jeszcze hybryd z eveline ale chętnie wypróbuję :)

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

neonail

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Polecam firmę victoria vynn lub mistero milano. Piękna konsystencja, super się nimi pracuje :)
K.K.

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Teraz na rynku jest dostępnych sporo marek lakierów hybrydowych, ja też używam tych z eveline, po prostu wszędzie można je dostać, są dostępne praktycznie w każdej drogerii i to nie tylko w Rossmannach, poza tym są trochę tańsze, niż inne tego typu lakiery, trwałość mają dobrą.

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

lakiery eveline lubię za dwie rzeczy – pigmentację i pędzelek, którym można bardzo precyzyjne pomalować paznokcie, bo jest taki spłaszczony. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

semilac

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

Ja polecam hybrydy marki LART. Kryją nawet po jednej warstwie, mają piękne kolory mocno napigmentowane, przy czym nie marszczą się. Do tego pędzelek którym naprawdę wygodnie i dokładnie rozporowadza się lakier. 

Re: Dobre marki z lakierami hybrydowymi?

neonail

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: