Dobra szminka do ust?

  • 2021-10-02, o 11:57
  • 21
  • 776
  • 10
  • 14

Dobra szminka do ust?

Szminka, która nie wysycha na ustach.

Re: Dobra szminka do ust?

Wszystkie matowe wysychają. Najlepiej celować w satynowe, nawilżające ale z kolorem.

Re: Dobra szminka do ust?

Polecam szminki MAC 

Re: Dobra szminka do ust?

Polecam szminki MAC 

2021-10-05 09:05:17 autor jagodach

Nigdy nie miałam tych szminek. Co je tak naprawdę wyróżnia spośród innych? Nie mówię o cenie i marce. Ma jakieś właściwości, które ją odróżniają? 

Re: Dobra szminka do ust?

Ma przyjemną lekką masełkową konsystencję, która nie przesusza warg a utrzymuje się bardzo długo. Dostępna jest też o różnych wykończeniach i z dodatkiem odżywczo nawilżających składników pielęgnujących wargi.

 

Jak dla mnie 100% sztosik. Nawet nie podrażnia mojej delikatnej skóry więc Wielki plus a efekt niesamowity. 

Re: Dobra szminka do ust?

Faktycznie trwałość jest taka dobra? Jak mogłabyś określić tę trwałość w porównaniu do matowych, długotrwałych pomadek?

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobra szminka do ust?

Nie mam okazałych ust, ale nie zdecydowałabym się na makijaż permanentny :) Nie mam nic przeciwko, gdy ktoś sobie robi, ale ja tam akceptuję swoje mankamenty. Mogę je poprawiać kosmetykami, jeśli chcę :)

Re: Dobra szminka do ust?

Ja teraz przerzuciłam się na płynne matowe pomadki Variete z Eveline :) Super jakośc mają i długo się trzymają na ustach. Do tego tak równomiernie się ścierają bo nie robią takiej skorupy na ustach.

Re: Dobra szminka do ust?

Kremowa z eveline

Re: Dobra szminka do ust?

Kremowe i nawilżające nie wysychają 

Re: Dobra szminka do ust?

Polecam serie Mark z Avonu, dają mocny połysk. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: