Dobór różu

  • 2012-03-11, o 21:10
  • 37
  • 14 314
  • 20
  • 30

Dobór różu

Hej dziewczyny. Spotykamy się z różnymi typami urody i są im przypisane różne barwy i ich odcienie.
Ja mam ostatnio problem z doborem różu do policzków, wolę wersje matowe, lub lekko świetliste satynowe.
Może doradziłybyście mi jak uważacie jakie odcienie różu mogłyby ewentualnie pasowac do mnie albo podały jakieś pozycje produktów, które mogłabym przetestowac w drogeriach, bo wiadomo, że na podstawie mojego opisu możemy tylko wnioskowac, otóż:

Cera: bardzo jasna, ciepły koloryt; beżowy.
Włosy: słomkowy blond
Oczy: niebieskie
Usta: naturalny odcień: koralowy ciepły róż

Czytałam, że blondynki oraz osoby z ciepłą karnacją powinny używac chłodnych odcieni róży. Ale znów do mojego wiosennego, jak mniemam typu urody pasują ciepłe szminki. Gdy zastosowałam zimny róż z makową szminką efekt był przerysowany. Może zastosowac jasny róż, ale bardziej pastelowy w cukierkowym odcieniu z mniejszą ilością fioletowych fuksjowych pigmentów Sama już nie wiem.........

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Dobór różu

A może róż w kolorze brzoskwiniowym ,jak na zdięciu ?:)

Re: Dobór różu

O a nawet jesteś do niej podobna

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dobór różu

Zaczęłam używac w kolorze cieplejszego różu, ale jednak nadal różu. Chyba w takim jest mi najbardziej do twarzy. Postaram się o zdjęcia w zimnym i tym cieplejszym odcieniu to będziecie miały lepszy obraz

Dodaję fotkę w cieplejszym różu, ale może byc słabo widoczna

Zaczynam blogowac !! Zobaczymy jak mi to pójdzie. Serdecznie zapraszam !www.milamakeupcity.bloog.pl

Re: Dobór różu

sliczny makijaz

Re: Dobór różu

Wydaje mi sie że róż brzoskwiniowy to najlepszy wariant :)

Re: Dobór różu

Masz bardzo jasną cerę, więc brzoskwinia będzie dobrym rozwiązaniem, jak na mój gust bardziej satynowa niż matowa. Dosłownie odrobina, bo masz piękną gładką cerę. Myąślę, że dobrze dobrany odcien różowego różu też byłby fajny. Naprzykłąd brzoswinia z lekkim różowym podtonem. 

Re: Dobór różu

Mi też się wydaje, że brzoskwinia może być dla Ciebie odpowiednia.

Re: Dobór różu

coś pod delikatną brzoskwinie będzie Ci pasować

Re: Dobór różu

Pastelowy, ciepły róż, który ożywi twarz. Możesz spróbować różu w kremie, bo wygląda bardzo subtelnie i naturalnie.

Re: Dobór różu

uwielbiam takie delikatne makijaże

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: