Dlaczego tak sie dzieje ? :(

  • 2013-03-05, o 22:44
  • 57
  • 18 899
  • 35
  • 47

Dlaczego tak sie dzieje ? :(

Zakupilam wczoraj podklad w kompakcie shesido ,swietna aplikacja super krycie+naturalny wyglad COS NIESAMOWITEGO nie spotyklam do tej pory takiego idealnego podkladu ktory w mega szybka aplikacje 1min max sprawia ze skora wyglada idealnie+ niewidoczny na skorze SZOK ale jest jeden problem niestety nie wiem dlaczeo tak sie dzieje jak mam go na skorze to skora ROBI SIE GORACA troszzke jakby szczypal czasami a jest przeznaczony dla skory wrazliwej ,dalczego skora pod nim robi sie taka goraca zbyt ciepla?

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Dlaczego tak sie dzieje ? :(

Ja szukając przyczyny przyjrzałabym się bliżej składowi, a już na pewno odstawiłabym kosmetyk. Twoja skóra alarmuje, że coś niedobrego się z nią dzieje. Prawdopodobnie jesteś uczulona na któryś ze składników. Może jeszcze poszukaj w opiniach w internecie, czy ktoś ma podobne odczucia.

Nie ma kobiet brzydkich, są tylko kobiety zaniedbane. — Coco Chanelhttp://e-lenabloguje.blogspot.com

Re: Dlaczego tak sie dzieje ? :(

A może trochę za bardzo panikujesz? nakładasz coś na skorę a później dotykasz twarz, trzymasz ręką (zazwyczaj od tego się grzeje skóra) tu zimne, tam ciepłe, według mnie jeśli skóra nie szczypie, nie jest zaczerwieniona, nic nie wyskakuje po jakimś kosmetyku to jest ok, chyba, że się mylę i ktoś miał coś podobnego np od tego podkładu.

Re: Dlaczego tak sie dzieje ? :(

po tylu godzinach skora wyglada dobrze zadnych porow widoczynch SZOK kazdy podklad predzej czy pozniej uwydacznial mi je topil sie skora sie swiecila a ten SHISEIDO KOMPAKT SPF 30 .. nic ani sucho nie wyglada ,ani tlusto SZOK tylko skora jest troche zaczerwieniona...niestety... troche goraca...i czuje jakby sie dusila .. ...a mysllam ze znalazlam podklad jakiego od lat szukalam...bo przy nim nawet korektora pod oczy nie trzeba uzywac ladnie naturalnie tuszuje dobrze!! cienie,wszelkie niedoskonalosci i czas: w ciaghu 1 minuty skora wyglada idealnie
,a uzywalam roznych przeroznych tych bardzo drogich rowniez typu Estee Lauder-ktory dusi moja skore i sprawia ,ze moja skora starzej wyglada niz w rzeczywistosci jest..i kazd ypo godzinie dwoch juz topil sie swiecilam sie lub wygladala na zbyt tlusta lub sucha w tych podkladach

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Dlaczego tak sie dzieje ? :(

A może trochę za bardzo panikujesz?, według mnie jeśli skóra nie szczypie, nie jest zaczerwieniona, nic nie wyskakuje po jakimś kosmetyku to jest ok, chyba, że się mylę i ktoś miał coś podobnego np od tego podkładu.

RedBlush

caly dzien jak go mialam cos mnie dleikatnie podszyczypywalo niestety tak delikatnie czulam cos niestety.. i patrze teraz w lusterko ze skora jest troche zaczerwieniona...ale gladka bardzo jak w zadnym podkladzie jakby pory znikly jakbym porow nie miala skora nawilzona ani such a,ani tlusta !!! co jest cudem w przypadku mojej skory!! ale to gorace i podszczypywanie...i zaczeriwienienie -,widze je ewidentnie niestety i czuje ze skora sie dusi ..

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Dlaczego tak sie dzieje ? :(

W takim razie może jeden składnik w tym podkładzie Cię uczula.

Re: Dlaczego tak sie dzieje ? :(

to jest sklad tego podkladu SHISHEIDO w kompakcie SPF 30:

Glycerin, Parfum, Butylene Glycol, Dimethicone, Petrolatum, Ethylparaben, Tocopherol, Silica, Mica, BHT, Sorbitan Sesquiisostearate, Methicone, Polysilicone-2, Benzyl Benzoate, Synthetic Fluorphlogopite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butylphenyl Methylpropinal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Tocopheryl Acetate, Octocrylene, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Triethylhexanoin, CI 77492, Water (Aqua), Scutellaria Baicalensis Root Extract, Syzygium Jambos Leaf Extract, CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 77947

"Serce nie ma zmarszczek,ono ma blizny"Do cery z niedoskonałościami najlepszeSa podkłady w sztyfcie lub kompakcie oraz kryjące musy o matowym wykończeniu.Kropla Bazy rozswietlajacej do podkladu zlikwiduje ziemistySzary odcien

Re: Dlaczego tak sie dzieje ? :(

to jest sklad tego podkladu SHISHEIDO w kompakcie SPF 30:

Glycerin, Parfum, Butylene Glycol, Dimethicone, Petrolatum, Ethylparaben, Tocopherol, Silica, Mica, BHT, Sorbitan Sesquiisostearate, Methicone, Polysilicone-2, Benzyl Benzoate, Synthetic Fluorphlogopite, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Linalool, Butylphenyl Methylpropinal, Hexyl Cinnamal, Limonene, Tocopheryl Acetate, Octocrylene, Vinyl Dimethicone/Methicone Silsesquioxane Crosspolymer, Triethylhexanoin, CI 77492, Water (Aqua), Scutellaria Baicalensis Root Extract, Syzygium Jambos Leaf Extract, CI 77891, CI 77491, CI 77499, CI 77947

SerceMaBlizny

Wyglada na to ze uczulenie:( gliceryna wysoko w skladzie, ale ona ni euczula- raczej zapycha pory, potem substancja zapahowa- ona uczula najczesciej,kolejny butylene glikol- podobno unikac trzeba, dimethicone-silikon do wygladzania niezbedny w podkladzie nienaturalnym, paraben ...no nie wiem, ja obstawiam ze substancja zapachowa cie uczulila...hexyl cinnamal moze, czesto uczula...imituje zapach jasminu czy cos w tym stylu...mnie ten podklad nie uczulil:(

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dlaczego tak sie dzieje ? :(

Masz dwa wyjścia albo odstawić podkład i poszukać innego,który będzie dla Ciebie idealny i to jest to rozsądniejsze wyjście,albo spróbować "przeczekać".Bywa czasem tak,że mimo składników uczulających skóra po jakimś czasie się do nich przyzwyczaja.Jednak ja proponowałbym rozejrzeć się za innym podkładem jako makijażysta zapewniam,że znajdziesz jeszcze niejeden podkład marzeń

stemple

Re: Dlaczego tak sie dzieje ? :(

Szkoda ze wydalas tyle kasy niepotrzebnie. A czy w Polsce "idzie sie dogadac" z ekspedientkami z Douglasa itp. zeby daly probki? Ostatnio poprosilam o probke z Clinique, myslalam ze dostane saszetke a pani nalozyla do plastikowego pojemniczka, ze wystarczylo by na 4-5 razy mysle . Raz tylko wyprobowalam bo w miedzyczasie dostalam juz nowe cale opakowanie.

Re: Dlaczego tak sie dzieje ? :(

Jeśli chodzi o próbki w douglasie to jak najbardziej można dostać.. i właśnie do plastikowego pojemniczka mogą coś przełożyć jeśli nie mają w saszetkach; ja jak bym miała coś kupić drogiego to najpierw wzięłabym próbkę.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: