Depilacji twarzy

  • 2016-01-02, o 11:26
  • 39
  • 15 655
  • 25
  • 27

Re: Depilacji twarzy

Używam plastrów veet z woskiem przeznaczonych do depilacji twarzy dla skóry normalnej. Są łatwe w użyciu i można nimi precyzyjnie wydepilować małe, delikatne obszary. :)

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Ja depiluję plasterkami do twarzy z Joanny, są bardzo wygodne w użyciu, no i nie podrażniają skóry

Re: Depilacji twarzy

Po tych z veet też nie mam żadnych podrażnień, a dodatek masła shea i wyciągu z czerwonych jagód pozostawia fajne uczucie nawilżenia. Wypróbowałam na wąsiku, polecam do wypróbowania. :) 

idź przez życie z uśmiechem na pięknych ustach!

Re: Depilacji twarzy

Wosk

Re: Depilacji twarzy

również wosk... mam taki do precyzyjnej depilacji twarzy veet, więc nawet z brwiami sobie dobrze radzę :) Jest w małej tubce, do tego jest 20 pasków.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacji twarzy

Idźcie na laser, bo naprawdę same zalety, czyli trwałe usuniecie włosa na stałe – około 80-90%, długotrwały efekt, odrastający włos jest cieńszy i jaśniejszy, mniejsze ryzyko wystąpienia alergii, bo preparaty musicie najpierw sprawdzić na kawałku skóry, bo mogą podrażnić delikatną skórę nad wargami, mnie przeważnie piekła po preparatach a tak laser świetne rozwiązanie. Jeśli jesteście okolice Rzeszowa to biegnijcie do Mojej Estetyki.

Zdecydowanie wosk, plastry joanny są fajne

Re: Depilacji twarzy

Wosk

K.K.

Re: Depilacji twarzy

Zdecydowanie wosk, plastry joanny są fajne
2017-05-04 17:22:51 autor Sandra11

muszę wypróbować je :)

Re: Depilacji twarzy

Wosk

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: