Depilacja wrażliwej skóry

  • 2013-05-16, o 18:27
  • 60
  • 23 428
  • 28
  • 50

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Nigdy nie zapominaj o nawilżeniu po depilacji. Mi też zawsze wyskakują krosteczki

Re: Depilacja wrażliwej skóry

A zabieg EpilFree! Słyszałam że jest uniwersalną metodą depilacji przeznaczoną dla każdego rodzaju włosów i skóry, dostępną dla wszystkich części ciała i bez względu na wiek.

Może kremy do depilacji będą odpowiednie?

Re: Depilacja wrażliwej skóry

A zabieg EpilFree! Słyszałam że jest uniwersalną metodą depilacji przeznaczoną dla każdego rodzaju włosów i skóry, dostępną dla wszystkich części ciała i bez względu na wiek.

2015-12-01 00:18:59 autor Pomarańczowa

nie slyszalam nigdy o takim

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Ja replikatora uzywam

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Tylko maszynką

Re: Depilacja wrażliwej skóry

A zabieg EpilFree! Słyszałam że jest uniwersalną metodą depilacji przeznaczoną dla każdego rodzaju włosów i skóry, dostępną dla wszystkich części ciała i bez względu na wiek.

2015-12-01 00:18:59 autor Pomarańczowa

nie slyszalam nigdy o takim

2015-12-11 17:05:19 autor waterandwine

Ja sama dowiedziałam się o tym stosunkowo niedawno podczas rozmowy z kolezanką :) a że ona stosuje to już jakiś czas to i mnie namówiła i jestem zadowolona. Szczerze to odrastające włoski są dla mnie taką samą zmorą jak siwe włosy dlatego pozbyłam się ich kiedy tylko mogę.

Re: Depilacja wrażliwej skóry

A ile kosztuje usuwanie tą metodą?

rob przed peeling

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Też chodzę na epilfree, co do ceny to chyba zależy od miasta, ja mieszkam w małym miasteczki i płacę za epilfree około 120 zł za całe nogi razem z woskiem, ale kumpela w trójmieście już wiecej, chociaż nadal przyzwoicie ;) dużo taniej wychodzi niz laser, a po serii zabiegów efekty są podobne.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: