Depilacja wrażliwej skóry

  • 2013-05-16, o 18:27
  • 60
  • 23 429
  • 28
  • 50

Re: Depilacja wrażliwej skóry

U mnie tego typu pasta nie przejdzie,podobnie jak sam rodzaj depilacji czy peelingu kawowego. Zawsze pozostawia po sobie mnóstwo podrażnień,a stosowałam szereg balsamów łagodzących i szczerze to mało który okazał się skuteczny.

Re: Depilacja wrażliwej skóry

szczerze mówiąc pierwsze słyszę aby pasta cukrowa podrażniała- naklada się ja inaczej niz wosk i nigdy nie miałąm po niej podraznien- wrecz przeciwnie- preciez pastę stosuje się po to, by ich nie miec:) to jedyna metoda depilacji, która chroni mnie przed czerwonymi kropkami

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Wow, ale macie dziwaczne sposoby. Pomagają chociaż? Pasta z cukru? To jakieś śmieszne, pierwsze słyszę. Ja tam uważam, że najlepsza jest fotodepilacja. Na pewno nie podrażnia, bo można ustawić sobie moc urządzenia, w zależności do własnych potrzeb. No i efekt jest na dłużej, niż po jakiś tam smarowidłach.

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Witam na forum. Jeżeli chodzi o depilację do skóry wrażliwej,to polecam udać się na zabieg depilacji laserowej,która będzie po prostu najbardziej skuteczna. Pasta cukrowa moze bardzo podrażniać.

Re: Depilacja wrażliwej skóry

ale podobno laser tez jest bardzo bolesny i trzeba kilkakrotnie powtarzac zabieg...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Kolezanka robila laserem, mowila ze da sie wytrzymac. A o fotodepilacji czytalam sporo opinii poniewaz swego czasu bylam zainteresowana i tez trzeba zabieg powtarzac. Poza tym nie u wszystkich fotodepilacja dziala tak ze gdybym miala wybierac zdecydowalabym sie raczej na laser.

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Dokładnie, laser jest całkiem niezły.

"I tylko jedno może unicestwić marzenie - strach przed porażką".

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Ja mam wrażliwą skórę i używam depilatora. Krostek jest dużo ale po kilku godzinach schodzą i skóra jest gładka

Rozpoczynam testowanie produktów - współpracuję ze sklepem http://www.spakosmetyki.pl/

Re: Depilacja wrażliwej skóry

A co w przypadku jak ktoś (tak jak ja) nie może stosować lasera, a chciałby mieć gładką skórę? Polecicie coś?

Re: Depilacja wrażliwej skóry

Są fajne metody łączące zwykłą tradycyjną depilację np. woskiem, pastą cukrową a potem nakłada się specjalne preparaty wnikające wgłąb dołka włosowego opóźniając jego wzrost i co najważniejsze osłabiając włoski.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: