Depilacja laserowa

  • 2021-12-15, o 00:31
  • 13
  • 549
  • 10
  • 12

Depilacja laserowa

Czy warto kupić domowe urządzenie do depilacji laserowej, czy działa na jasnych włosach?

Re: Depilacja laserowa

Też jestem ciekawa

Re: Depilacja laserowa

Najlepiej udać się do dobrego salonu gdzie mają laser vectus, takie zabiegi dają najlepsze i najtrwalsze efekty.

Re: Depilacja laserowa

Najlepiej podobno działa na włoskach ciemnych. Trochę mnie kusi zakup takiego urządzenia. 

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja laserowa

Myślę, że warto mieć takie urządzenie w domu. Moja kuzynka ma i bardzo sobie chwali. Tylko właśnie ona ma czarne włoski.

Re: Depilacja laserowa

Też poluję na takie urządzenie.

Re: Depilacja laserowa

Kupiłam niedrogi depilator IPL i jestem strasznie ciekawa, jak będzie działał. Czekam na przesyłkę :)

Re: Depilacja laserowa

Najlepiej udać się do dobrego salonu gdzie mają laser vectus, takie zabiegi dają najlepsze i najtrwalsze efekty.

2021-12-16 10:18:12 autor niujorka

 

a jaki jest to koszt ?

Re: Depilacja laserowa

No koszt jest spory... zwlaszcza, ze te zabiegi trzeba co jakis czas powtarzac, ja sobie po prostu zamowilam depilator do domu i juz :) sama sobie ogarniam, no i zawsze to jednorazowy wydatek a nie co chwile kasa 

Re: Depilacja laserowa

Mam i ja depilator w domu :) Wygodniej położyć się w salonie i zrelaksować, ale koszt takich zabiegów jest wysoki.

Re: Depilacja laserowa

Kupiłam niedrogi depilator IPL i jestem strasznie ciekawa, jak będzie działał. Czekam na przesyłkę :)
2022-01-26 00:49:02 autor marzena84p

I jak ten depilator? Wypróbowałaś już? Ciekawa jestem efektów :D

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: