Depilacja laserowa- jaka???

  • Temat zamknięty
  • 2013-03-12, o 13:19
  • 9
  • 5 243
  • 3
  • 5

Depilacja laserowa- jaka???

Potrzebuje rady, na temat depilacji laserowej czy ktos moze cos podpowiedziec??? Odlozylam troche oszczednosci na ten cel i szukam czegos skutecznego!!! Z gory dziekuje...

Re: Depilacja laserowa- jaka???

wszystko zalezy od koloru wlosków...laserowa wiązka uderza z wykorzystaniem barwnika we włosie- ciele...czasem mysli sie, że ma sie włoski ciemne, a pogląd ten jest weryfikowany w trakcie pierwszej wizyty pred depilacja- radze jednak wybrac sie do specjalisty, zanim glowic co i jak:)

stara metoda- troszkę szczypie i kluje, ta nowa- jest niemal calkowicie bezbolesna, bo nie uzywa lasera- jest to nowa metoda bezlaserowa

cenowo to pewnie sie orientujesz...

dobór metody zostaw specjalistom- oni juz wiedzą co robic:) ja równiez wybrałam metode- poszłam i okazalo się, że dla mnie ona nie będzie dobra:) a tylko straciłam czas na czytanie, oglądanie itp:)

http://kolorowypieprz.blogspot.com - zapraszam na mojego bloga:)

Re: Depilacja laserowa- jaka???

Zgadzam się z poprzedniczką, z takimi wątpliwościami i pytaniami lepiej wybrać się do specjalistów. Ja przed wykonaniem depilacji wahałam się przed wyborem metody i rodzaju lasera, ale specjaliści w salonie elite dobrali taki rodzaj zabiegu, że wystarczyły 4 zabiegi a włosy już nie odrosły

Re: Depilacja laserowa- jaka???

Hej, dziekuje za podpowiedz, ja koniec koncow zdecydowalam sie usunieto spam i jestem bardzo zadowolona i bardzo zaskoczona zabiegiem i skutkami:) zabieg niesamowicie szybki nie wiem juz sama ile zajelo im zrobienie nog moze 10 minut z pomiarem melaniny w skorze, doslownie szok. Nie mam doswiadczenia w laserach ale to nic nie bolalo!!! Jestem po 1 zabiegu a wloski pieknie wypadly.. czekam na kolejny napisze o rezultatach

Re: Depilacja laserowa- jaka???

Hej barbara_2013 ja tez bylam na usunieto spam i ciekawa jestem Twoich doswiadczen rezultatow. Czy tez nic cie nie bolalo. Faktycznie bylo bardzo szybko i komfortowo co mnie troche wprowadzilo w podejrzenie co do wynikow a tu wlosy pieknie wypadly i stan sie utrzymuje. musze sie spieszyc z bikini bo mnie lato dogoni:)))

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Depilacja laserowa- jaka???

aaaa i jeszcze pytanie gdzie robilas tego usunieto spam??? Bo ja w warszawie ale szukam czegos blizek katowic zeby nie dojezdzac... z gory dziekiuje

Re: Depilacja laserowa- jaka???

Mariola_m, sprawdzalam na ich stronie i maja narazie to najblizej ciebie we wroclawiu i krakowie. krakow to calkiem blisko, ale nalepiej sprawdzaj na i moze sie pojawi usunieto spamw katowicach to od razu zobaczysz dokladnie gdzie. jak masz jakies pytania to pisz chetnie pomoge.

Re: Depilacja laserowa- jaka???

Hejka, dzieki za odpowiedz. Robilas sobie moze cos jeszcze fajnego ostatnio, np. na twarz? Nie mam jakos duzo zmarszczek chyba takie jak kazda 30-tka:))) ale mam troche przebarwien i moze troche juz mniej jedrna skore. bylam na tej stronie co mi podalas i pisza tez ze usunieto spam dziala na przebarwienia wiesz cos o tym?

Re: Depilacja laserowa- jaka???

Mysle ze kolo 30 ( podobnie jak ja) to trzeba cos zrobic zeby podtrzymac jedrnosc skory poki co robilam juz endermologie na twarz to jest sama rozkosz:))) daje fajne ozywienie na twarzy i taki blask, zboacz sobie jeszcze usunieto spam rowniez jest na przebarwienia wiec moze zalatwisz 2 rzeczy za jednym razem , ale poczytaj na stronie albo zadzwon do jakiegos gabinetu.

Re: Depilacja laserowa- jaka???

mariola_m vel barbara_2013 to zes se pogadala sama ze soba a teraz zegnam!

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: