Demakijaż olejkami

  • 2015-11-15, o 13:29
  • 37
  • 10 693
  • 25
  • 30

Re: Demakijaż olejkami

Słyszałam o tym 

Re: Demakijaż olejkami

Ale nigdy nie probowalam 

Re: Demakijaż olejkami

Ja wole płyny do demakijażu 

Re: Demakijaż olejkami

Używam żelu I płynu

Re: Demakijaż olejkami

wolę żel

Re: Demakijaż olejkami

Wole płyn

Re: Demakijaż olejkami

Ja z kolei stosuję naturalne oleje - zamiennie oliwę z oliwek (extra virgin, z pierwszego tłoczenia i najlepiej bio) i olej kokosowy (tłoczony na zimno). Przy demakijażu oczu trzeba chwilkę przytrzymać namoczony wacik przy powiece, żeby oliwa czy olej rozpuściły kosmetyki i wtedy właśnie zamiast rozcierać kosmetyki po twarzy ,,zbiera się" je na płatek kosmetyczny. Na pozostałych częściach twarzy nie jest konieczne przytrzymywanie płatka na dłużej, wystarczy zwyczajnie przetrzeć i kosmetyki zbierają się na płatku. Niektórym bardziej może przypaść do gustu olej kokosowy, bo nie pozostawia na twarzy tak tłustej warstwy jak oliwa z oliwek. Ja jestem w domu i nigdzie nie wychodzę, to czasem celowo pozostawiam twarz taką natłuszczoną na dłużej, bo to sprawia, że skóra jest fajnie odżywiona, gładka i miękka. Plusem jest też to, że dzięki stosowaniu tych kosmetyków odbudowały mi się rzęsy i brwi. Kiedy chcę pozbyć się tłustej warstwy z buzi, to przemywam twarz płynem micelarnym z Green Pharmacy, hydrolatem, albo po prostu używam kawałka ręczniczka papierowego i ściągam nadmiar oliwy/oleju.
2015-11-15 17:46:12 autor Jana

Brzmi ciekawie, może sama spróbuję. :)

Re: Demakijaż olejkami

Nie robię tak

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Wolę płyn

Nie lubie
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: