Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

  • 2020-08-31, o 13:21
  • 25
  • 2 527
  • 15
  • 16

Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Widzę, że jest już postawiony wątek o top 2020 na włosy, ale nie ma jeszcze niczego takiego na wypadanie włosów, a mam problem dość konkerny bo włosy pasmami mi wypadają od jakiegoś czasu. Na pewno od ok. roku odkąd ostawiłam antykoncepcję. Wiem, ze hormony robią swoje i później takie rzeczy się dzieją, ale pozostałe sprawy po odstawieniu zniknęły, a pozostał problem tylko i wyłącznie z kłakami. Próbowałam brać suplementy, piłam drożdże, płukanki z różnych herbat i piwa, miałam jantar i wszystko co się da, ale nic mi to nie pomogło. Ostatnio patrze tylko za naturalnymi rzeczami jeżeli chodzi o kosmetyki ogólnie do ciała ale też i w włosów i teraz zagadka, bo czytałam kilka komentarzy o tym zestawie z delpos, ale to były suche komentarze na ktore można było odpisać (i to robiłam), ale nikt nie odpowiadał na moje pytania. Z tego co ja się znam na składach to wygląda on naturalnie i też tak się reklamuje, ale.... wolę się upewnić co do tego, bo z tym to czesto gęsto różnie bywa. Jeżeli jest jakaś osoba, która jest w stanie coś podpowiedzieć co do składu, albo np. ma ten zestaw i wie coś więcej to BŁAGAM napiszcie mi coś o tym, bo na prawdę każde przejechanie dłoniami włosów to jest ubytek kilkunasto włosów. Na razie chce jeszcze popróbować coś w swoim własnym zakresie, bo jeżeli już by serio mi nic nie pomogło to pewnie pozostanie trycholog i mezoterapia, ale chce uniknąć dojazdów itp. Proszę o pomoc....

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Moja mama ma taki sam problem z mocno wypadającymi włosami, nic na nią nie działa. Podpinam się do pytania o Delpos. Czy ktoś używał? 

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Kup biotyne 10000mg łyka przez miesiąc później przez dwa miesiące dawka 5000mg A problem zniknie, polecam tabletki solgar

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Kup biotyne 10000mg łyka przez miesiąc później przez dwa miesiące dawka 5000mg A problem zniknie, polecam tabletki solgar
2020-09-01 18:55:41 autor rdmakeup

Niestety nie na każdego działa. Mama brała Solgar i poprawa była chwilowa i delikatna. 

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Brałam dziewczyny biotynke w ogromnych ilościach i coś pomagało, ale jednak chyba nawet lepsze efekty widziałam po połączeniu tego z wit. b3, ale no nadal to było chyba za mało, bo to nie był taki szał w działaniu jakiego oczekiwałam :< Miałam też szampony przeróżne z tych polskich, naturalnych marek i nooo....... no nie poszło to w dobrą strone niestety. Szukam czegoś co będzie leczyło, ale serio leczyło skalp a niegłaskało się w trakcie mycia, a póxniej się to wypłucze, a wcierka z głowy wyparuje...

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

no nie za bardzo

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Wybierz się najlepiej do trychologa. Poczytaj, kogo polecają w pobliżu Twojego miejsca zamieszkania. Moja znajoma jest trychologiem i efekty przed i po są ogromne.

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

....jechałam raz do Olsztyna, jechałam 70 km w jedną stronę, zapłaciłam 150 ziko za wizytę i propozycja mezoterapii... musiałabym jeżdzić tam na powtarzanie sesji kilka razy, a jestem że tak powiem uziemiona w domu, bo mam członka rodziny chorego i na prawdę ani nie pozwalaja mi na to zasoby pieniężne, ani czas by cos takiego zrobić. Przynajmniej nie na ten moment. Prosiłam o coś innego i powiedziano mi o tym by zatrzeć za niacynamidami, korą chinową i miłorząbem japońskim, bo to mi zalecano w ewentualnych wcierkach i to właśnie znalazłam w tym delpos, stąd moje pytanie o te kosmetyki.

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

tak troche z innej manki i odpoaiwadajac pytanie troche na sam delpos to widze ze sklad kazdy z tych kosmetykow ma dobry

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Próbuj, może akurat zadziałają. Wiesz, nie każdemu służą te same produkty. Cena jest wysoka, a przydałoby się kompleksowe dzialanie, nie tylko jednego preparatu. Plus do tego sięgnęłaby po kurację od wewnątrz, czyli coś z apteki i picie ziół.

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Dalej piję sobie herbatki ziołowe i robię płukanki, bo wiem że to jest dobre. O dietę i nawodnienie też dbam, ale tabletek juz nie biore bo nie widzialam jakiejś większej poprawy. Więcej wydaje mi się, że dają mi zioła do picia i zwracanie uwagi na dietę i składniki zawrate w jedzeniu. Jeżeli chodzi z kolei o jeden produkt to wiem, że to by było za mało dlatego interesuje się całym zestawem, bo widzę że jest tam i szampon odżywka i to co zastanawia mnie najbardziej - płyn do skalpu. 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: