Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

  • 2020-08-31, o 13:21
  • 25
  • 2 500
  • 15
  • 16

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Nie wiem czy to nadal istotne dla sprawy ale ja go mam od dłuższego czasu i u mnie się sprawdza okay. Nie wiem co potrzebujesz wiedzieć, ale jak coś to pisz... Może będę w stanie Ci jakoś pomóc ^^

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Chodzi mi głównie o to czy: działa, po jakim czasie, z jakim efektem, który kosmetyk oceniasz jako najlepszy, czy on jest naturalny, jaką macie skórę głowy i stan włosów?

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Chodzi mi głównie o to czy: działa, po jakim czasie, z jakim efektem, który kosmetyk oceniasz jako najlepszy, czy on jest naturalny, jaką macie skórę głowy i stan włosów?

2020-09-28 13:36:38 autor Lauriina

 

Rowniez z checia sie dowiem, traktuk to jako up:)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Tak po około 3 miesiaćach ewentualnie nawet nawet wcześniej, ale ja widziałam przede wszystkim różnicy odrastajace nowe włosy i mniejsze wypadanie włosów przy czesaniu. :P Efekt wydaje mi sie na prawde dobry, bo na razie nic tego nie przebilo, ale nie moge wybrac jednego konkretnego kosmetyku bo każdy jest po to by leczyć, więc traktuję zestaw jako całość.

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

znam ten zestaw i jest w porządku jak chcesz podleczyć i wzmocnić cebulki

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Zamówiłam jakieś 2 tygodnie temu, także poczekam jeszcze jakiś czas i powiem jakie są wrażenie, bo te 13 dni dokadnie to widze po prostu, ze włosy ładnie wyglądają po umyciu, płyn też się dobrze sprawdza jeżeli chodzi o wygląd skóry. Nie widzę łupieżu ani przetłuszczenia, więc no cóż... Na razie jest ok. Zobaczymy jak bedzie dalej. Powiem co i jak za jakiś czas :)

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Lekko ponad miesiąc od ostatniej wiadomości, więc daję odpowiedź. Delpos mi sie bardzo spodobał. Obecnie jak dla mniej to jest największe i najlepsze odkrycie 2020! :D Pozdrawiam!

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

A stosowałyście wcierki kaminomoto? Mi się super sprawdziły - zerknijcie: usunięto reklamę 

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Nie słyszałam, ale z ciekawości wpadłam zobaczyć czy ktoś nowy się odezwał i może wyprobował zestawu. Nie znam tego co podajesz suminia, ale składowo wypada wg. mnie lepiej wcierka z delpos. Tyle na ile sama zaczęłam szukać i weryfikować skład to wolę to co mam. No i już mam wypróbowane, także wolę nie kombinować i nie rozwalać sobie pielęgnacji.

Re: Delpos na wypadania włosów. Czy działa?

Nie słyszałam, ale z ciekawości wpadłam zobaczyć czy ktoś nowy się odezwał i może wyprobował zestawu. Nie znam tego co podajesz suminia, ale składowo wypada wg. mnie lepiej wcierka z delpos. Tyle na ile sama zaczęłam szukać i weryfikować skład to wolę to co mam. No i już mam wypróbowane, także wolę nie kombinować i nie rozwalać sobie pielęgnacji.

2021-07-27 09:12:38 autor Lauriina

A czego konkretnie używasz? 

 

Nie powiem Delpos ma dość drogie produkty. Słyszałam jeszcze o Monat ale tam też drożyzna. Czy wszystko co działa musi być drogie? 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: