Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

  • 2017-09-29, o 20:09
  • 8
  • 4 400
  • 8
  • 9

Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

Re: Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

Może nieodpowiednia dieta / kosmetyki. Warto wybrać się do dermatologa :)  czasem trądzik ma też przyczyny hormonalne

Re: Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

Może nieodpowiednia dieta / kosmetyki. Warto wybrać się do dermatologa :)  czasem trądzik ma też przyczyny hormonalne

2017-09-30 12:55:49 autor ilonam93

Dokładnie :)

Re: Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

Jeśli dzieje się tak raz na jakiś czas, to podejrzewam dietę i hormony. Np. jak jesteś przed okresem, to bardziej prawdopodobne, że skóra się trochę zbuntuje ;) 

Re: Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

popieram dziewczyny wyżej. albo kiepska dieta, albo hormony, albo źle dobrane kosmetyki. najlepiej właśnie iść do dobrego dermatologa...

Re: Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

To jest dość popularne niestety. Popieram dziewczyny, ewentualnie możesz spróbować małymi kroczkami wzbogacić swoją dietę, pić dużo wody, sprawdzić kosmetyki, jakich używać i ewentualnie kupić coś przeciw trądzikowi i zaobserwować, czy stan się polepszył

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

Może dieta nie odpowiednia albo kosmetyki

Re: Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

U mnie zazwyczaj przed okresem wychodzą pojedyńcze sztuki. Więc w sumie nie starałam się z nimi walczyć i przyjęłam, że tak jest tuż przed... :D

Re: Dawno już nie nastolatek, ale na twarzy jakiś czas pojawiają się pryszcze. Dlaczego?

Tez u mnie to sie dzieje przed okresem, a diete prowadze w miare dobra. Aby to zminimalizowac to peelinguje twarz mazidlami z Garniera i czesto wymieniam poszewke poduszki na wszelki wypadek. ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: