Darsonval

  • 2015-10-18, o 22:50
  • 40
  • 17 655
  • 22
  • 28

Re: Darsonval

Ciekawe, musze to sprawdzić :)

Re: Darsonval

NA szczęście nie mam cery trądzikowej. Myślę, że warto skonsultować się z dermatologiem.  

pierwsze słyszę, ale jestem ciekawa czy faktycznie daje efekty

Re: Darsonval

Niestey jestem uprzedzona do dermatologów. Jedna pani Dr przepisala mi kiedys masc robiona w aptece na tradzik, kazała smarowac buzie na cala noc. Posmarowalam skore pod nosem, po 5 min. musialam zmyc bo zaczela okropnie parzyc. Efekt? Wypalona skora pod nosem.

Re: Darsonval

Często stosujemy w salonie prądy d'Arsonvala. Najczęsciej po peelingu kawitacyjnym lub po manualnym oczyszczaniu. Oczywiście urządzenia profesjonalne znacznie różnią się od tych do domowego użytku, dlatego też te do domowego użytku są znacznie bezpieczniejsze ;)

Darsonval możemy używać na dwa sposoby - albo w odległości od skóry o kilka mm w połączeniu z suchą maską lub przykładając bezpośrednio do skóry i wykonując okrężne ruchy. Ten drugi sposób ma delikatniejsze działanie. Jeśli nie chcemy poczuć "kopnięcia" na twarzy, najpierw przyłóżmy suchy palec do peloty, natępnie możemy przyłożyć do twarzy :)Prądy d'Arsonvala można stosować na skórze głowy w walce z łupieżem.Oczywiście prądów nie możemy wykonywać jeśli w ciele mamy jakiekolwiek metalowe implanty, aparat ortodontyczny, podczas ciąży, również nie można wykonywać podczas stanów zapalnych skóry, przerwanej ciągłości naskórka w okolicy zabiegowej, przy roblemach z krążeniem lub chorobami serca. Trądzik różowaty również jest przeciwwskazaniem

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Darsonval

Nie słyszałam jeszcze

Re: Darsonval

Jestem bardzo ciekawa tych zabiegów

Re: Darsonval

Fajnych rzeczy mozna sie tu na forum dowiedziec :)

Urządzenie ciekawe, ale chyba lepszy jest cały zabieg u kosmetyczki.

Nie słyszałam O tym :/
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: