DLA AMATORÓW!

  • 2011-02-26, o 16:46
  • 43
  • 13 301
  • 25
  • 37

Re: DLA AMATORÓW!

Ja akurat bay nie u,żywam, bo nie potrzebuję. Ale jest sporo produktów, które można wypróbować. 

Re: DLA AMATORÓW!

uzywam tylko bazy pod powieki z Wibo :-) Baz pod podkład jest sporo. Musis zkierować się sowimi potrzebami. Nie polecam stosowania silikonowych baz. Miałam kiedys jedną iiii no nie polecam :D pamietaj, zeby nawilzac twarz przed nalozeniem podkladu. :-)

Re: DLA AMATORÓW!

dobra baza, zwłaszcza rozświetlająca potrafi zdziałac cuda

Re: DLA AMATORÓW!

Ja lubię matującą bazę z Kobo. Faktycznie przedłuża mat o kilka godzin, mimo, że mam tłustą skórę. Jeśli chodzi o bazę pod cienie to lubię tą z Elfa. Bardzo przyjemna, wyrównuje lekko koloryt i przedłuża "życie" cieni.

Re: DLA AMATORÓW!

Jeżeli chodzi o kreskę na dolnej powiece to u mnie też różnie raz na linii wodnej raz ood rzesami, efekt zawsze mnie satysfakcjonuje. Bazy pod podkład juz nie używam, wole krem

Re: DLA AMATORÓW!

ja teraz przymierzam się do zielonej bazy z ingrid. używałyście jej? a z bazy pod cienie używam hean, szału nie ma ale jak na moje potrzeby to spoko ;)

Re: DLA AMATORÓW!

dobra baza, zwłaszcza rozświetlająca potrafi zdziałac cuda

2015-09-27 18:00:44 autor moco

też tak uważam ;)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: DLA AMATORÓW!

ja już niedługo zacznę testować bazę firmy kryolan ciekawe jak będzie się u mnie sprawdzała ;)

Re: DLA AMATORÓW!

dla mnie bazy to zbędna rzecz w makijazu

Baza

Baza to coś co pomaga zachować trwałość kosmetyku na twarzy, przedłużyć ją. Różne są bazy.. Pod cienie, pod podkład, A też np matujące pod podkład
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: