:D

  • 2015-08-26, o 18:06
  • 48
  • 15 365
  • 24
  • 35

:D

heyka :D może był by ktoś chętny podzielić się ze mną swoją opinią na temat pędzli HAKURO ??

WeroniStyle

Re: :D

Pędzle Hakuro to moje pierwsze pędzle jakie kupiłam. Przekonały mnie do tego liczne dobre wypowiedzi na ich temat, jak również wiele filmów znanych youtuberek, które bardzo dobrze sie o nich wypowiadały. Jak narazie sprawdzają sie u mnie bardzo dobrze. Jestem z nich zadowolona :) śmiało mogę je polecić tobie i osobom które dopiero zaczynają przygodę z makijażem ;)

Re: :D

Mam kilka pędzli, są w porządku. Choć nie są to moje ulubione pędzle do makijażu. Jednak te modele co mam sprawdzają się w akcji, dobrze spierają. Osobiście na przykład wolę pędzle Kavai, bo włosie się nie odkształca i nie wypada.  

Re: :D

Mam 12 pędzli Hakuro. Nie są to moje jedyne i nie mogę powiedzieć, że ulubione ale bardzo lubię z nich korzystać. Jak na razie nie mam do nich żadnych zastrzeżeń ;) 

Re: :D

Ja mam tylko jeden i jestem zadowolona, fajnie rozprowadza się nim produkt, dobrze się go myje i nie odkształca się ;)

Re: :D

lepszy jest hakuro h 51 czy 52 ,chodzi mi o to który jest lepiej domyć ?

Re: :D

Mam hakuro h 52 i świetnie rozprowadza podkład. DAje mi efekt taki, na jaki liczyłam. Ja zawsze piorę pędzle po każdym użyciu i muszę przyznać, że przy użyciu kremu bb był lekkie problemy z domyciem, pozostawał lekkie zabarwienie. Przy następnych myciach się domywało.  

Re: :D

Jako praktukująca makijażystka posiadam sporo pędzli różnych marek i szczerze mówiąc Hakuro to jedne z moich ulubionych. Używam ich od bodajże ponad roku i nie mogę powiedzieć, żeby kiedyś mnie zawiodły. Może nie są najlepsze jakie istnieją, ale biorąc pod uwagę ich cenę są bardzo, bardzo dobre i chętnie po nie sięgam. MałgosiaGosia h52 zdecydowanie łatwiej domyć ze względu na to, że jest okrągły. :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: :D

a czy tym hakuro h 52 będę również mogła nakładać produkty mineralne czy jednak lepiej do tego pasuje h 51 ?

Re: :D

Produkty mineralne dobrze jest nakładać h 54 :)

Re: :D

Ja kupiłam sobie kiedyś zestaw pędzli Hakuro, w sadzie całkiem je lubię, ale nie są za bardzo miękie, w niektórych pędzelkach wypada mi włosie no i trochę się odksztalciły. Mimo wszystko, jak na tę cenę bardzo dobre pędzle.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: