Czytacie blogi?

  • 2022-10-07, o 23:37
  • 2
  • 148
  • 3
  • 3

Czytacie blogi?

Wydaje mi się, że blogi straciły na popularności? Zastąpił je inne social media. Ja nadal jednak lubię je czytać. Tutaj znajduję najwięcej informacji, których szukam i wydają mi się one najbardziej rzetelne. Największy przesyt "polecajkami" za pieniądze czuję w innych mediach, dlatego dla mnie są mało wiarygodne. Jak jest u Was? Lubicie czytać, czy stawiacie na na filmiki, krótkie wpisy itd?

Re: Czytacie blogi?

Kiedyś czytałam bardzo dużo blogów teraz częściej rzuci mi się w oczy coś na social mediach, yt , instagramie itp ale nadal jak mam jakieś konkretne zapytanie to wyszukuje je i zawsze kończę na jakimś blogu lub innej kosmetycznej stronie z interesująca mnie odpowiedzą o np. jakiś składnik i jego właściwości. 

Re: Czytacie blogi?

Twórcy sami przeszli na komunikację w socialach - to jest takie szybkie i chyb łatwiejsze.. ale faktycznie - blogi są dalej wartościowe i warto do nich zaglądać jak się ma twórcę ulubionego - ja nie mam ale czytam jak trafię na nie :) Dużo specjalistycznej wiedzy chłonę na blogach też firmowych - te chyba zyskały kosztem twórców co na sociale przeszli :) 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: