Czym zmywasz makijaż?

  • 2017-01-11, o 15:22
  • 196
  • 50 908
  • 177
  • 176

Re: Czym zmywasz makijaż?

Olejkiem do demakijażu z Resibo. Kosmetyk z naturalnych surowców, nie uczula i nie podrażnia. Bardzo dobrze sobie radzi ze zmywaniem makijażu a cerę zostawia gładką i nawilżoną:)

Re: Czym zmywasz makijaż?

U mnie najpierw mleczko (najcześciej Ziaja ogórkowe) albo płyn micelarny (różowy Garnier albo Mixa) potem zamiast toniku multiwitaminowa esencja od Bielendy, która bardzo dobrze nawilża cerę jeszcze przed nałożeniem kremu. A na wakacjach czesto używam chusteczek do demakijażu, ale nie tych od Nivei, bo niestety uczulają.

Re: Czym zmywasz makijaż?

płynem micelarnym lub olejami

Re: Czym zmywasz makijaż?

U mnie świetnie sprawdza się żel La Roche-Posay Effaclar. Mam cerę wrażliwą i muszę bardzo uważać, żeby kosmetyki, które kupuje nie zawierały alkoholu i to w sumie jedyny żel, który się u mnie tak dobrze sprawuje. Nie podrażnia, odświeża, nie ściąga skóry, a do tego matuje. Daje 10/10 !

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym zmywasz makijaż?

Płynem miclearnym

Re: Czym zmywasz makijaż?

Płynem micelarnym z Garniera ,a potem jeszcze żelem do mycia twrzy

Re: Czym zmywasz makijaż?

żelem do mycia twarzy a później tonikiem oczyszczam

Re: Czym zmywasz makijaż?

zelem do mycia twarzy potem plynem micelarnym ;p

Re: Czym zmywasz makijaż?

Obecnie używam (i raczej nie zmienię przez dłuższy czas :D) płynu micelarnego z Eveline do cery bardzo wrażliwej. Zawsze miałąm problem z piekącymi oczami po zastosowaniu jakichkolwiek płynów do demakijażu ale Eveline rozwiązał ten problem (rofl) 

Re: Czym zmywasz makijaż?

płyn dwufazowy nivea lub z garnier

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: