Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

  • 2011-11-06, o 17:38
  • 89
  • 58 456
  • 68
  • 71

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Chyba raczej trzeba je zaakceptować ;)

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

dobry krem AVENT

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

ja usuwałam laserem aton - kilka zabiegów i rzeczywiście te rozstępy są mniej widoczne. sam zabieg nie boli, wiec jeśli ktoś chce się bardzo pozbyć tych pękknięć, to dobry sposób.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Cudów nie ma ale sporo można zdziałać. U mnie fajnie pracował na piękną skórę żel z aloesem od Floslek. Jedna z niewielu rzeczy, która mnie nie podrażnia i działa.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Nie istnieją żadne magiczne kremy. Jedynie dieta, sport może zwalczyć rozstępy. Ja zdecydowałam się również na zabiegi na rozstępy w klinice Michajłowskiego (+ darmowa konsultacja). Efekty nie były widocznie niestety po 1 razie, dlatego zakupiłam 5 zabiegów no i bardzo pomogło.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Z nowych doświadczeń, fajnie zadziałał jeszcze stretch free Floslek.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Stretch free Floslek, potem długo nic

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Kiedy mi zaczęły pojawiać się rozstępy moja koleżanka poleciła mi olejek bio oil, który faktycznie zaskutkował. Już po 2 tygodniach regularnego smarowania miejsc na ktorych występowały zaczęłam widzieć postępy. Po olejku moja skóra była ujędrniona i nawilżona. Produkt warty polecenia, ponieważ szybko się wchłania, ładnie pachnie i jest wydajny. Śmiało można go wypróbować.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

Stretch Free Floslek - stosowany regularnie pomógł mi ukryć okropne rozstępy po ciąży.

Re: Czym skutecznie usunac rozstepy czy istniej jakis dobry krem

 krem mi żadnen nie pomagał, ale jestem w trakcie stosowania olejku bio oil no i już po miesiącu zauważyłam większe zmiany niż po kremach któych dotychczas używałam. zobaczę jak dalej olejek będzie mi służył, póki co jestem zadowolona, szybko się wchłania, rozstępy stają się mniej widoczne no i skóra troche się ujędrnia.

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: