Czym nakladac plynny lateks?

  • 2017-07-11, o 12:47
  • 10
  • 7 304
  • 9
  • 9

Czym nakladac plynny lateks?

Pedzlem probowalam raz i od razu byl do wyrzucenia, a plastikowa linijka (tak, linijka :p) jest malo komfortowo. Macie jakies inne sposoby na ten lateks?

Re: Czym nakladac plynny lateks?

Sama bawiąc się płynnym lateksem i charakteryzacjami stwierdziłam metodą prób i błędów, że jak na razie z rzeczy dostępnych pod ręką w każdym domu do nakładania lateksu bardzo dobrze nadają się zwykłe patyczki do uszu. Łatwo można je zastąpić następnym i lateks z nich tak mocno nie spływa. Co zaś do pędzelka używałam go tylko do nakładania sztucznej krwi i sprawił się świetnie. (rofl)

Re: Czym nakladac plynny lateks?

Sama bawiąc się płynnym lateksem i charakteryzacjami stwierdziłam metodą prób i błędów, że jak na razie z rzeczy dostępnych pod ręką w każdym domu do nakładania lateksu bardzo dobrze nadają się zwykłe patyczki do uszu. Łatwo można je zastąpić następnym i lateks z nich tak mocno nie spływa. Co zaś do pędzelka używałam go tylko do nakładania sztucznej krwi i sprawił się świetnie. (rofl)

2017-07-13 11:39:59 autor jagodach

Brzmi ciekawie :D Słyszałam, że wszelkie pędzle, gąbki itp. się po prostu nie sprawdzają.

Re: Czym nakladac plynny lateks?

Jak warstwami polozysz gabeczka to tez jest okej

Re: Czym nakladac plynny lateks?

Pędzla lepiej nie uzywać. Ja polecam gąbki, ale takie typowo jednorazowe, bardziej gumowe. Lepiej nie marnować beauty blenderów. A, silikonowe gąbki są też super, zdecydowanie mogę polecić :)

Re: Czym nakladac plynny lateks?

Pędzla lepiej nie uzywać. Ja polecam gąbki, ale takie typowo jednorazowe, bardziej gumowe. Lepiej nie marnować beauty blenderów. A, silikonowe gąbki są też super, zdecydowanie mogę polecić :)

2022-07-13 13:16:28 autor yumimadoka

 

przydatne informacje

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym nakladac plynny lateks?

Ja nakładan lateks też pędzlem silikonowym, takim jak do aplikacji masek do twarzy. Przydatne są tu szpatułki, patyczki do uszu itd:)

Re: Czym nakladac plynny lateks?

Patyczki kosmetyczne sprawdzają mi się najlepiej. 

Re: Czym nakladac plynny lateks?

a może bawełniana chusteczka się sprawdzi

Re: Czym nakladac plynny lateks?

Jeżeli chcesz jej użyć tylko raz to może się nadać, później już nie doczyścisz jej od lateksu :p 

Re: Czym nakladac plynny lateks?

A czym jeszcze innym nakładać ? jagodach co jeszcze polecasz ?

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: