Czym nakladac plynny lateks?

• 2017-07-11, o 12:47
  • 3
  • 389
  • 4
  • 4

Czym nakladac plynny lateks?

Pedzlem probowalam raz i od razu byl do wyrzucenia, a plastikowa linijka (tak, linijka :p) jest malo komfortowo. Macie jakies inne sposoby na ten lateks?

Re: Czym nakladac plynny lateks?

Sama bawiąc się płynnym lateksem i charakteryzacjami stwierdziłam metodą prób i błędów, że jak na razie z rzeczy dostępnych pod ręką w każdym domu do nakładania lateksu bardzo dobrze nadają się zwykłe patyczki do uszu. Łatwo można je zastąpić następnym i lateks z nich tak mocno nie spływa. Co zaś do pędzelka używałam go tylko do nakładania sztucznej krwi i sprawił się świetnie. (rofl)

Sama bawiąc się płynnym lateksem i charakteryzacjami stwierdziłam metodą prób i błędów, że jak na razie z rzeczy dostępnych pod ręką w każdym domu do nakładania lateksu bardzo dobrze nadają się zwykłe patyczki do uszu. Łatwo można je zastąpić następnym i lateks z nich tak mocno nie spływa. Co zaś do pędzelka używałam go tylko do nakładania sztucznej krwi i sprawił się świetnie. (rofl)

2017-07-13 11:39:59 autor jagodach

Brzmi ciekawie :D Słyszałam, że wszelkie pędzle, gąbki itp. się po prostu nie sprawdzają.

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Jak warstwami polozysz gabeczka to tez jest okej