Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

  • Temat zamknięty
  • 2012-10-09, o 00:15
  • 11
  • 6 644
  • 6
  • 9

Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

Dziewczyny czym nablyszczyc brwi na zakonczenie makijazu ,zeby byly blyszczace ?,ale bez nadania im koloru,chodzi mi o sam blask brwi

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

E.L.F. Eyes Lips Face, Wet Gloss Lash and Brow Clear Mascara (Bezbarwna maskara nabłyszczająco - odżywcza)

Koleżanka to stosowała i bardzo ladnie jej brwi byly nabłyszczone:) bez tandety oczywiscie:)

Re: Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

Polecam woski do brwi z Inglota. Nie sugeruj sie, ze maja kolory, bo sluza glownie nablyszczaniu. Ja mam z natury czarne brwi, wiec i tak nie widze roznicy w kolorze, ale moge powiedziec, ze brwi wygladaja bardzo ladnie, zdrowo i naturalnie jesli chodzi o ten "blask"

Mademoiselle

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

lakierem do włosów (ja tak robie)

Re: Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

Polecam woski do brwi z Inglota. Nie sugeruj sie, ze maja kolory, bo sluza glownie nablyszczaniu. Ja mam z natury czarne brwi, wiec i tak nie widze roznicy w kolorze, ale moge powiedziec, ze brwi wygladaja bardzo ladnie, zdrowo i naturalnie jesli chodzi o ten "blask"

mademoiselle

Woski z Inglota bardzo delikatnie podkolorowują. Bardzo polubiłam ten specyfik, szczególnie jak nie miałam czasu zrobić henny, a moje brwi potrzebowały przyciemnienia. No i przede wszystkim utrwalają kształt brwi

Ja mogę ze swojej strony polecić nałożenie zwykłego wosku do włosów. Takiego do stylizacji. Kształt brwi się trzyma cały dzień, wosk nie zmienia ich koloru, mnie bynajmniej też nie uczula. Nakładam szczoteczką do brwi, albo pędzelkiem skośnym z włosia syntetycznego i później przeczesuję. Bardzo lubię ten sposób, jeśli brwi nie potrzebują dodatkowego podkolorowania

Re: Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

lakierem do włosów (ja tak robie)

RedBlush

Też tak robię Nie dość, że błyszczą, to i są ujarzmione przez cały dzień

"Evviva l\'arte!"

Re: Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

lakierem do włosów (ja tak robie)

RedBlush

Też tak robię Nie dość, że błyszczą, to i są ujarzmione przez cały dzień

No właśnie! to dobry i tani sposób.

Re: Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

nie bo to by brzydkie było

fotograf wesele

Re: Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

nie bo to by brzydkie było

rood123

co masz na myśli?

Re: Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

Jak wyglądają błyszczące brwi?

Re: Czym nablyszczyc Brwi,zeby mialy blask,ale bez koloru

Jak wyglądają błyszczące brwi?

panigruszkaczymoja

Tak jak błyszczące włosy na głowie

(proponuję zamkąć temat; myślę, że już wszystkie odpowiedzi zostały wyczerpane, a teraz się zaczynają głupawe pytania..)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: