Czy zalotka zalotce rowna?

  • 2012-08-24, o 19:54
  • 52
  • 18 974
  • 32
  • 46

Czy zalotka zalotce rowna?

Tak mnie zastanawia czy zalotka zalotce rowna? czy nie? A moze jednak i placi sie tylko za marke? Co mozecie powiedziec na ten temat dziewczyny?

Ludzie, którzy swoje przykre historie mają zapisane na ciele w postaci Blizn....Kazda KAZDY z NAS zestarzeje sie,Zbrzydnie Nikt z NAS juz nie bedzie wygladal jak 5,10 lat temu ,NIKOGO NIE OMINIE..to naturalne- naturalny proces zycia.

Re: Czy zalotka zalotce rowna?

Ja mam zalotkę za 6zł i mogę powiedzieć, że cudów nie robi xD Moje rzęsy jakie są przed użyciem zalotki takie i po użyciu. Ale nie wiem, może jakoś źle z niej korzystam. Na temat droższych zalotek nie mogę się wypowiedzieć, bo nigdy więcej nie zainwestowałam w to urządzenie;p

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Czy zalotka zalotce rowna?

Ja też mam zwykłą, tanią zalotkę i przyznaję, że efekty są widoczne

Twitter: https://twitter.com/oluskka93Blog: http://www.oluskka-makeup.blogspot.com Serdecznie zapraszamZapraszam do ShinyBox http://shinybox.pl/?ref=04e2958

Re: Czy zalotka zalotce rowna?

Też posiadam jakąś tanią zalotkę ale u mnie sprawdza się 100% rzęsy są bardzo ładnie podkręcone.

Życie jest piękne o ile ma się z kim je dzielić...

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy zalotka zalotce rowna?

Ja kupiłam zalotke za kilkanaście zlotych i raz mi rzesy podkręci ładnie a raz za duzo z nimi nie zrobi. Chyba zalezy od dnia. Mysle że kazda zalotka działa w ten sam sposób wiec nie warto przepłacac...

Re: Czy zalotka zalotce rowna?

Czy warto płacić za taką zalotkę Shu Uemura za 70 złotych? Niektórzy twierdzą że warto, bo nie ciągnie rzęs przy podkręcaniu ich u podstawy. Ja mam tą z ELFa za dyszkę i jest kapitalna, rzęs mi nie ciągnie i nie łamie i dodatkowo w opakowaniu jest zapasowa gumka. U innych z tego co słyszę te gumki szybko się kruszą, same zalotki potrafią wyrwać rzęsy przy lekko mocniejszym zaciśnięciu, więc na to wychodzi że zalotka zalotce nierówna i w tym temacie łatwo kupić solidna za malutką kasę

Re: Czy zalotka zalotce rowna?

Ja posiadam zalotkę z Rossmanna, która również była bardzo tania ale jeszcze nigdy nie zrobiłam nią sobie krzywdy. Moje rzęsy są całe, więc ani nie zostały połamane, ani wyrwane. Nie mam w sumie porównania jak to jest w przypadku innych zalotek ale z tą pracuje mi się świetnie, zarówno na sobie jak i innych.

Re: Czy zalotka zalotce rowna?

Ja zawsze używałam tanich zalotek i wszystkie były ok ;)

Re: Czy zalotka zalotce rowna?

ja nie uzywałam nigdy zalotek nie sa mi potrzebne

Re: Czy zalotka zalotce rowna?

Zalotki raczej nie różnią się wiele. Jedne są wykonane mniej, lub bardziej pożądnie. Ja osobiście lubię zalotki, które są mało, lepiej się z nimi pracuje.

Re: Czy zalotka zalotce rowna?

pomyśle nad tym ale boje sie że one przy dłuższym stosowaniu będa działać źle na moje rzęsy

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: