Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

  • 2018-05-06, o 16:37
  • 9
  • 4 227
  • 7
  • 8

Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

Miałam szare ombre, niestety fryzjerka sknociła a ja chodziłam przez długi czas z bzydkimi włosami, szary się już wymył więc są rozjaśnione. Czy jak nałożę sobię farbę to pokryje mi całe włos równo? W sęsie nie chce żeby na tym rozjaśniaczu wyszły mocniejsze albo bledsze niż góra, nie chcę po prostu żeby się odznaczały. Chcę jeden kolor. Mam farbę cream glos z loreala, ma się wymywać więc dużo nie ryzykuje. CZy możle lepiej iść do fryzjera i nie robić niczego na własną rękę?

kkkkkk

Re: Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

Ja osobiście radziłabym udać się do fryzjera :( moja koleżanka kiedyś była w takiej samej sytuacji i niestety farba równo jej włosów nie pokryła :( nie ryzykowalabym sama z farbowaniem
K.K.

Re: Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

Myślę, że lepiej udać się do profesjonalnego fryzjera, bo farba prawdopodobnie nierównomiernie pokryje włosy i nie będziesz zadowolona z efektów. 

Re: Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

Tak jak dziewczyny mówią - trudno powiedzieć..... być może masz takie włosy, że farba się "wtrawi" i elegancko pokryje, ale lepiej chyba poprosić fryzjera o pomoc, bo może wyjść dramat.

Alicja :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

lepiej u fryzjera

Re: Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

Myślę, że lepiej udać się do profesjonalnego fryzjera, bo farba prawdopodobnie nierównomiernie pokryje włosy i nie będziesz zadowolona z efektów. 

2018-05-07 10:00:05 autor koniczyna684

zaryzykowałam i ładnie pokryła

kkkkkk

Re: Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

Myślę, że lepiej udać się do profesjonalnego fryzjera, bo farba prawdopodobnie nierównomiernie pokryje włosy i nie będziesz zadowolona z efektów. 

2018-05-07 10:00:05 autor koniczyna684

zaryzykowałam i ładnie pokryła

2018-05-08 22:45:53 autor lazybitch

 

No to super, że się udało! Miałaś mega szczęście :]
K.K.

Re: Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

Tez miałam rozjaśniane końce i jeszcze do tego odrost naturalny, połozyłam farbę i pokryła ładnie całość. Henna pewnie by wyszła jaśniej na końcach, ale zwykła farba powinna zawsze pokryć równomiernie.

Re: Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

Ja zaryzykowałam i efekt był kiepski więc podziwiam ;) Mam już dosyć eksperymentów i teraz się umówiłam na koloryzację w dobrym salonie gdzie pracują na oryginalnym revlonie z hologramem, żeby znowu nie zostać z sianem na głowie.

Re: Czy wyrównam kolor nie robiąc sobie plam?

ja bym zaryzykowała

:)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: