Czy wasz facet akceptuje? :)

  • 2015-10-08, o 14:50
  • 46
  • 13 049
  • 34
  • 42

Czy wasz facet akceptuje? :)

Jak chyba każda z nas, uwielbia się malować? :D .

Dotknęło mnie jedno pytanie, i chciałabym WAS zapytać czy wasz mąż bądź narzeczony / partner akceptuje to ze się malujecie? ;).

 

 

Ja wczoraj usłyszałam od mojego narzeczonego ze on nie lubi jak ja się maluje,( a robię to dość rzadko wtedy kiedy tego potrzebuje :) ) że woli mnie naturalną itp :) .a jak jest u Was? ;>(inlove) buziole ;) 

Re: Czy wasz facet akceptuje? :)

mój akceptuje mnie i niepomalowaną i pomalowaną, a czasami wręcz namawia mnie bym się mocniej pomalowała. Ostatnio nawet kupił mi pędzel do makijażu ;)

Re: Czy wasz facet akceptuje? :)

Tylko się cieszyć z takiego narzeczonego :) 

Mój też często mówi, że najlepiej mi bez makijażu, ale ja maluję się dla własnej wygody (korektor i tusz, czasami coś więcej)

Re: Czy wasz facet akceptuje? :)

Jak chyba każda z nas, uwielbia się malować? :D .

Dotknęło mnie jedno pytanie, i chciałabym WAS zapytać czy wasz mąż bądź narzeczony / partner akceptuje to ze się malujecie? ;).

 

 

Ja wczoraj usłyszałam od mojego narzeczonego ze on nie lubi jak ja się maluje,( a robię to dość rzadko wtedy kiedy tego potrzebuje :) ) że woli mnie naturalną itp :) .a jak jest u Was? ;>(inlove) buziole ;) 

2015-10-08 14:50:37 autor mll19

 

 

 

hihihi:D:D

Re: Czy wasz facet akceptuje? :)

Mój chłopak wręcz za tym przepada. Lubi mnie bez, ale w nim widzi coś niezwykłego

Re: Czy wasz facet akceptuje? :)

Ja faceta nie mam, wiec niestety nie mogę się wypowiedzieć :)

Re: Czy wasz facet akceptuje? :)

Mój też twierdzi, że pacykowane kobiety są be, najlepiej naturalnie

Re: Czy wasz facet akceptuje? :)

Mój też Nie znosi :/

Re: Czy wasz facet akceptuje? :)

Mój narzeczony nie ma nic przeciwko temu, że się maluję, ale też nie narzeka jak się nie maluję. Raz mi tylko powiedział, że lubi jak mam pomalowane usta, a przyznam, że dosyć rzadko to robiłam :)

„Błogosławieni Ci, którzy nie potrafią kochać, albowiem ich serc złamać się nie da"(Albert Camus)

Re: Czy wasz facet akceptuje? :)

Nie bardzo, woli naturalność

Re: Czy wasz facet akceptuje? :)

Mówi że lepiej bez makijażu :)
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: