Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

  • 2016-02-17, o 06:38
  • 16
  • 9 341
  • 12
  • 12

Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

sporo odpowiadałam, a mam tyle samo co wczoraj 

O co chodzi?;)))??

Re: Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

Naliczyło mi 3 razy mniej..

Re: Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

Mi zaliczyło aż dwa posty :P

Re: Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

Z powodu nadużyć, spamów, powielania tematów i umieszczania nic nieznaczących treści, zrezygnowaliśmy z punktów za pojedyncze posty. W przyszłości planujemy wprowadzić inne zasady przydzielania punktów za aktywność na forum :)

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

Z powodu nadużyć, spamów, powielania tematów i umieszczania nic nieznaczących treści, zrezygnowaliśmy z punktów za pojedyncze posty. W przyszłości planujemy wprowadzić inne zasady przydzielania punktów za aktywność na forum :)

2016-02-17 10:05:16 autor AniaLadyMakeUp

W takim razie za forum bedą jakies punkty? Bo zauważyłam ze usunęliście ze za odpowiedz dostaje sie 50pkt, a jesli ktoś odpowie na twój temat to 20pkt:) 

Re: Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

Planujemy punkty za aktywność na forum, jednak potrzebujemy trochę czasu aby sprecyzować nowe zasady :-)

Re: Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

I bdb, ostatnio miałam nawet pisać w tej sprawie. Przez posty nie da się przejść, tysiące rzeczy są niczym, tematy typu: co teraz robicie? jaki lubicie kolor  itp. a gdy człowiek dodał post z jakimś zapytaniem to 80% odpowiedzi było nie na temat, albo w stylu "nie wiem", "nie używam", "nie znam się". Teraz sama zakładając nowe tematy proszę o konkretne odpowiedzi, żeby nie robić w wątku spamu i zamieszania.

Zapraszam do mnie:) www.facebook.com/NiebieskookaMakeUp

Re: Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

Tematy są ciągle powielane. I ciągle odpowiedzi typu " nie wiem" itp. 

Re: Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

szkoda

Re: Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

wroca punkty za forum?

Re: Czy wam tez dziś nic nie naliczyło w punktach?

A czy obecne punkty znikną?
Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: