Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

  • 2015-06-09, o 17:37
  • 97
  • 34 833
  • 68
  • 79

Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

(think)

Re: Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

Ja mam i jestem bardzo zadowolona ;)

Re: Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

ja również polecam jest fajny i precyzyjny ,

Re: Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

Polecam :]

Re: Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

Polacam ten pędzelek, dpbrze się nim pracuje. Trzeba jednak na niego uważać, bo lubi się odkształcać.

Re: Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

To był mój ulubiony pędzel do brwi, nigdy mnie nie zawiódł i mi się akurat nie odkształcił, więc polecam. :) Został wygryziony dopiero niedawno przez Zoeva 322.

Re: Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

mi też póki co nic się z nim nie stało ;)

Re: Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

z tego co kojarze był juz osobny temat o tym, i właśnie ten pędzelek polecałam do podkreslania brwi, ale tak naprawdę to moze być jaki kolwiek skośny, tylko pomacaj czy ma fajne włosie ;]

Re: Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

To był mój ulubiony pędzel do brwi, nigdy mnie nie zawiódł i mi się akurat nie odkształcił, więc polecam. :) Został wygryziony dopiero niedawno przez Zoeva 322.

2015-06-29 19:58:27 autor JustATinyPenguin

Czyli Zoeva zdecydowanie lepsza od Hakuro H85? :) 

Re: Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

To był mój ulubiony pędzel do brwi, nigdy mnie nie zawiódł i mi się akurat nie odkształcił, więc polecam. :) Został wygryziony dopiero niedawno przez Zoeva 322.

2015-06-29 19:58:27 autor JustATinyPenguin

Czyli Zoeva zdecydowanie lepsza od Hakuro H85? :) 

2015-07-07 20:20:46 autor KamiluŚkaa

Dla mnie tak. Tylko, że ma zupełnie inny kształt. Włoski są krótrze, a sam pędzęl jest troszkę dłuższy i szerszy. Pierwsze użycie pędzla było prawdziwym wyzwaniem, ale teraz używam tylko tego. Uprzedzam, że nie nadaje się jeżeli planujesz dorysowywać pojedyńcze włoski, bo jest za szeroki. To już zależy od preferencji. Jeżeli chodzi ci o dorysowywanie pojedyńczych włosków to jest jeszcze precyzyjny 317 z Zoeva. Świetnie się też sprawdza do eyelinera (do tego został głównie stworzony). :P

Re: Czy polecacie do wypełniania brwi pędzelek Hakuro H85?

Jeden potyrzebuję do dorysowywania pojedynczych włosków a drugi chciałabym do wypełnienia brwi czymś w kremie lub pudrze ;)

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: