Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

  • 2016-01-18, o 01:22
  • 26
  • 7 523
  • 14
  • 21

Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

Ja staram sie używać mineralne w większości w szczególności do buzi i zazwyczaj chce wyglądać naturalnie:) nie lubię wariować z cieniami, kreskami itp.. Lubie jedynie kreskę cieniutka zrobiona cieniami ktory powiększa optycznie oko:) 

Re: Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

ja lubie jasne cienie bo stawiam na usta w makijazu ,codziennie używam podkładu , korektora , tuszu , pudru, dwóch kolorów cieni , farbki do brwi , bronzera , rozświetlacza , rózu i szminki

Re: Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

Ja używam delikatnych cieni, bo nie lubię mieć kreski na co dzień, no i do tego tusz. Zawsze mam lekki podkład i czasem dokładam korektor, wszystko utrwalam pudrem, delikatnie ogarniam policzki i wypełniam brwi. W okresie zimowym zazwyczaj używam pomadki ochronnej, a nie szminki. Ale to wszystko zależy; gdy idę gdzieś na chwilę to nałożę podkład i odrobinkę tuszu i jestem gotowa. :)

Re: Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

Ja na co dzień nie szaleję, czasem zdarza się nawet że wychodzę bez makijażu, ale jeśli mam czas i chęci to brwi, rzęsy i kreska są koniecznością, rzadko na co dzień nakładam podkład, cienie czy szminkę, tą przyjemność zostawiam sobie na większe wyjścia :)

Re: Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

Mało uzywam 

Re: Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

Mało uzywam 

Re: Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

uzywam eyelinera, tuszu do rzes, bazy pod cienie, cienia do powiek w kolorze bezu, podklad, korektor, rozwietlacz, bronzer, cien do brwi + zel na brwi, kredka nude na dolna linie wodna, pomadka do ust lub blyszczyk, troche tego jest :D

Sprawdź w sklepie ladymakeup.pl:

Re: Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

Nie

Re: Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

N​a co dzień delikatny makijaż

Re: Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

W sumie to sporo tego używam :) czasami tylko zrezygnuje z bronzera

Re: Czy na codzień używacie duzo produktów do makijażu?

W sumie to sporo tego używam :) czasami tylko zrezygnuje z bronzera
2016-01-18 23:31:07 autor AgataR

Ja podobnie. Trochę tego jest 

Wyróżnione
Szczególnie polecamy
Fora: